Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
etconev - специалист
Решил съм да си купувам инвенторен електрожен. Ще го полозвам за домашна работа, не професионално и съм отделил сравнително малък бюджет, около 250-300лв. Спрял съм се на едни китайски, които отговарят на бюджета ми, че и соларна маска дават в допълнение. Фирмата е от Хасково. Не знам дали мога сега да посоча фирмата и се извинявам предварително, ако не е разрешено. Не правя реклама, а просто искам да попитам някой ако е купувал нещо от там дали е доволен и дали са читави електрожените. Направо пускам линк към тях http://www.viki-mashini.com/index.php/elektrojeni
ZEDYCUS - майстор
Търсачката на форума работи, пиши избор(покупка) на инверторен електрожен и чети на воля.

Ако го търсиш, както е в заглавието написано, няма да намериш много. :)
MIRO_073 - майстор
Аз си взех този по-долу преди около година и нещо. Не съм го ползвал много. Но мога да ти кажа, че с 3,25мм електроди Вежен на 110-120А щом аз мога да заварям :-D и да правя непрекъснат хубав шев... Аз съм доволен от него.

Прикачен файл

elektroven.jpg
etconev - специалист
MIRO_073 написа:
Аз си взех този по-долу преди около година и нещо. Не съм го ползвал много. Но мога да ти кажа, че с 3,25мм електроди Вежен на 110-120А щом аз мога да заварям :-D и да правя непрекъснат хубав шев... Аз съм доволен от него.
Благодаря ти за отговора, това ме интересуваше. Имат гаранция нали? Аз не съм от Хасково и това ме притеснява малко, а те май само там имат сервиз. То и аз няма да заварявам кой днае колко много, но по вилата това онова, асмалък, врата и т.н.
MIRO_073 - майстор
Една година гаранция. Изтече и работи.
Avas_co - майстор
MIRO_073 написа:
Една година гаранция. Изтече и работи.
Това за юридическо лице, или... ?
Интересно би било някой, който се е възползвал от гаранционно обслужване, да си каже .

Тема "Съвет при покупка на инвенторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: