Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Платка за 3S (пакет от три литиеви батерии) и заряден ток 4-5А струва няма и 10-тина лева.
Къде е 3 долара? Ама в България?
sstefanov - майстор
Да, в България, 20 до 40 дни след като я платиш.
На мен даже ми идват директно на бюрото в офиса (който е в България).
toolegittoquit - майстор
sstefanov написа:
Да, в България, 20 до 40 дни след като я платиш. На мен даже ми идват директно на бюрото в офиса (който е в България).
А как се плаща? На ръка, с наложен платеж? Хубаво е преди да препоръчвате такива работи, да помислите дали всеки знае как и му се занимава да пазарува от Чингинай и да чака 2 месеца. А като трябва да минеш и през митница, става весело. :mrgreen:
hidrazin - майстор
Ти като не знаеш и не можеш, не означава че и другите не искат и не могат.
:partyman:
P.S. Абе ти като няма какво да кажеш, що не одиш да си палиш печката? Нафтовата. :-D
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
P.S. Абе ти като няма какво да кажеш, що не одиш да си палиш печката? Нафтовата. :-D
Угасих я, че ми стана много жарко. :partyman: А вместо да се пулите, това което ви подбутвам да направите, е да му дадете елементарна схема или китче, което да може да се закупи в България. :idea:
nikolov333 - майстор
Последна промяна от nikolov333 на пет фев 19, 2016 11:46 pm, променено общо 1 път.
sstefanov - майстор
toolegittoquit написа:
А как се плаща? На ръка, с наложен платеж? Хубаво е преди да препоръчвате такива работи, да помислите дали всеки знае как и му се занимава да пазарува от Чингинай и да чака 2 месеца. А като трябва да минеш и през митница, става весело. :mrgreen:
Плаща се обикновено с кредитна карта (ако не знаеш, мога да обясня по-подробно).

Който не знае, може да се научи, стига да поиска. През митница се минава ако си над 15 евро и то не винаги. Ако все пак минеш си е 1 ден загубено време, 20% ДДС, ако има мито се плаща, както и понякога и други разходи (за митническа декларация и др.).
Всеки си преценява разходите, сроковете на доставка и решава дали си струва покупката.

Аз досега имам покупки за над $2000 от китайците и то само от един сайт. В 95% от случаите не съм имал проблеми.
hidrazin - майстор
Ето заради това не давам и няма да дам нашенски сайтове.
Пет броя от това с безплатна доставка:
5V 1A Micro USB 18650 Lithium Battery Charging Board
Се продават у нас на същата цена само че за тази цена получаваш ЕДНА бройка.
Зарядно 1
Зарядно 2
Зарядно 3
Към цената у нас прибавете и куриерските разходи от няколко лева и нещата стават ужасни.
А това дето го показва nikolov333 е поне два пъти по-скъпо и то без куриерските.
Е, наистина при тях цените са най-малко стряскащи.
:partyman:
kabalo86 - напреднал
.........................
Последна промяна от kabalo86 на съб фев 20, 2016 3:25 pm, променено общо 1 път.
kabalo86 - напреднал
kabalo86 написа:
.Все пак иначе форума е направи си сам не купи си сам..Искам регулируем източник на напрежение за да го ползвам и за други неща.Доколкото ампеража който може да отдаде сте в грешка с смяна на ИС може да се постигнат и до 5а .Иначе благодаря на колегите който ме отвориха за грешката ми.Някой ако сподели къде и как да сложа и един лед диод за край на заряда ще съм благодарен..

Тема "проблем с регулатор на напрежение с lm317" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: