Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Kokar - специалист
Отлично ревю на martosound.

Малко допълнение: http://lygte-info.dk/review/Review%20Ch ... %20UK.html.
hidrazin - майстор
Да, ревюто е хубаво. Също като тези за наколенките на доктор Ливайн и космодиска. :-D
Гледам че Kokar също е дал хубав линк.
Там хората са отбелязали почти всичките недостатъци дето съм изброил.
:partyman:
sides - помощник
Хм ... не беше това отговора, който очаквах от hidrazin, но все пак ще изразя мнение : Смятам по-горния пост за доста краен ... Все пак това зарядно е построено на основата на едно чипче - но специализирано . Придали са му общо достъпен начин за ползване. Все пак от хората на тази планета, надали и 1 % биха ползвали Аймакс за батерийките на фенерчето . Другите сме ... от тези дето ползват :partyman: Всъщност - не ползвам аймакс - много ми е китайско из вътре ....но това си е мое мнение ... :partyman:

П.п. Не подценявайте шанса, така да го нарека : "редови ползвател " разполагайки с аймакс, за кратко време да си прецака всичко що батерия има. Какво имам на пред вид : всеки път трябва да се съобразяваш какво, как с колко ... за някой хора е автоматично, но това са тези които работят с кабели по цял ден .А другите ::: Човека има три комплекта ... и ще ходи за три дни в планината и ги иска заредени за петък вечер. Знаейки времето за заряд, предварително би си ги приготвил и точка . :partyman:
hidrazin - майстор
Ами така е в живота - очакваш едно а получаваш друго.
И аз не очаквах от martosound рекламна кампания в стил Космодиск ама ...
Все пак човека показва технически познания и то не повърхностни.
А то "ревюто" дето изигра може да накара случаен човек да помисли че става дума наистина за професионално зарядно.
Ми не е така. Зарядното е в стил "масовка" - като гледам и твоето виждане е такова:
sides написа:
Човека има три комплекта ... и ще ходи за три дни в планината и ги иска заредени за петък вечер. Знаейки времето за заряд, предварително би си ги приготвил и точка . :partyman:
Между другото ако си прочел горните ми постове по-внимателно, и аз това съм написал - става за фенерчета, мишки, фотоапаратчета...
Разбира се ако имаш достатъчно време, защото три комплекта за планина ще трябва да ги почнеш поне два дена по-рано...
Пък като ги заредиш няма да знаеш с колко "ток" отиваш в планината...
Та толкова за зарядното - слабичко, не много универсално, но пък годно за масова употреба и нищо чак толкова професионално.
:partyman:
dtmf - специалист
Добре изглежда, само дето не показва най-важния параметър на всяка батерия: капацитета.
На кой му пука колко е последното напрежение, след като не може да се види че батерията е стара и примерно на 50% от началния си капацитет.
MamaMy - майстор
Това явно е от новата политика за скрита реклама в този форум. Моля не противоречете и изказвайте само хвалебствия за да не ви отстранят преждевременно! Ако някой все пак се почувства обиден и подценен с тази наивна реклама знае къде да върви. Щом сме на гости трябва да се чувстваме и държим като такива, а не да критикуваме домакините. Те се стараят да ни развеселяват с такива смешни реклами защото иначе форума тотално ще опустее. Е, не без тяхно участие, но това е друга тема. Аз май ще си пусна WS Teleshop. Там поне винаги съм сигурен, че ме лъжат най-безочливо. "Very Happy"
lov - майстор
Ммм..дааааа..... започва да става весело. :-D
Особенно когато започнат да ти рекламират недостатъците като преимущества у то във форум където повечето потребители са над средно технически грамотни хора с техниката. За допълнителното подпомагане на рекламата и от клакьори даже не ми се и коментира. Отдавна не бях виждал по нескопосана рекламна кампания.
DundyTheCroc - майстор
Аз съм от онзи един процент, дето зарежда само с IMAX, откакто съм си го взел друго не съм пипал, освен това съм мързелив да му ръчкам копчетата, стои вързано към компа и оттам през Charge Master :-D
Kokar - специалист
sides написа:
... Всъщност - не ползвам аймакс - много ми е китайско из вътре ....но това си е мое мнение ... :partyman:
Колега, би ли споделил какви зарядни за 3.7V използваш?
dtmf - специалист
Kokar написа:
sides написа:
... Всъщност - не ползвам аймакс - много ми е китайско из вътре ....но това си е мое мнение ... :partyman:
Колега, би ли споделил какви зарядни за 3.7V използваш?
Imax и iCharger е нещо като Mastech и Fluke. Второто прочита етикета на батерията на Sanyo eneloop, и колкото пише на етикета, толкова показва и на дисплея :wink:

Тема "Зарядно NITECORE Digicharger D2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: