Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valentino76bs - майстор
GL78 написа:
Не, че нещо, но във ВУЗ си има упражнения и оценки за спайките. Какво, че някой е пипал или връзвал там където...ми внимавай какво правиш там. Усуканият кабел е по-негоден от лустерклема- обясни го на...бойлер скоро привързан с лустерклема (има подобна тема), а на няколко контакта като включиш...Няма значение :sad:
Абе аз ли нещо полудявам.... :?
hidrazin - майстор
valentino76bs написа:
Абе аз ли нещо полудявам.... :?
Вероятно не. Погледни в колко часа е писал. Явно не е бил сам. :lol:
:partyman:
GL78 - специалист
Еми да, трудно се усукват 3 кабела, как се прави кабелна обувка...имали сме оценки за това. Защо нямам топла контактна кутия, защо... това за бойлера е от друга тема, че цяла тема от нагревател до ключ се топи кабел! Писал съм го това- където знам пипам, където не- питам. Колкото до часа на писане- питайте някой който е работил на смени каква е разликата м/у 3 AM и 3 PM. Вярно- не бях сам. Питал съм, и пак ще Ви питам даже са доста въпроси, но пък и от другите теми чета
ky-kyy - майстор
GL78 написа:
Еми да, трудно се усукват 3 кабела, как се прави кабелна обувка...имали сме оценки за това. Защо нямам топла контактна кутия, защо... това за бойлера е от друга тема, че цяла тема от нагревател до ключ се топи кабел! Писал съм го това- където знам пипам, където не- питам. Колкото до часа на писане- питайте някой който е работил на смени каква е разликата м/у 3 AM и 3 PM. Вярно- не бях сам. Питал съм, и пак ще Ви питам даже са доста въпроси, но пък и от другите теми чета
Трудно следя мисълта ти...... :? Замислям се, дали изобщо има такава :weedman:
hidrazin - майстор
GL78 написа:
...където знам пипам, където не- питам....
За сега си остани с питането и не пипай!!!
Да не бъркаш ВУЗ с ПУЦ ???
:partyman:
P.S. Ти ся на колко си? Със или без мезе... :-D
ky-kyy - майстор
hidrazin написа:

P.S. Ти ся на колко си? Със или без мезе... :-D
Аз се чудя, ся 11АМ, или 11РМ е..... :?
GL78 - специалист
hidrazin написа:
GL78 написа:
...където знам пипам, където не- питам....
За сега си остани с питането и не пипай!!!
Да не бъркаш ВУЗ с ПУЦ ???
:partyman:
P.S. Ти ся на колко си? Със или без мезе... :-D
Добре де, какво пак съм написал?
GL78 - специалист
1. Сега е 11:30 PM не си ли виждал електронен часовник. 2 няма нужда да ми четеш " мислите ", ами прочети какво съм писал.3 на hidrazin- писал съм от нощна смяна. Прилича ми нещо като от гората- един като се вдигне после и другите. Какво съм писал какво е станало? Лесно ще Ви попитам и аз "на по колко сте", но Няма-не е моя работа. Вижте егото не винаги е от полза

Тема "Колко сантиметра да оставя да стърчи кабел от разпределителната кутия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: