Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
pif4o - специалист
Първо Честита Ви Коледа, живи и здрави много късмет и все така отзивчиви както до сега, аз съм много доволен от вас, помагали сте ми много пъти във всяка една област, за което още веднъж използвам момента да благодаря :)
Та, колеги съфорумци още малко и ще почвам тотален ремонт на един сутерен, ясно е че ще се прави и изцяло нова инсталация но искам да сложа и електромер контролен, за да мога с него да отделям използваната електроенергия на сутерена от тази на целия имота. Предполагам електромера трябва да е двутарифен с вграден в него часовник че да може да мери и дневна и нощна тарифа, но си нямам идея какво точно да купя, нещо простичко и надеждно което не е скъпо и ще върши работа за някакво засичане на консумацията на сутерена. Някъде имам разни стари механични електромери и часовници ама те се подмятат със години кои ги знае как и колко точно работят. Та моля предложете нещо читаво и не скъпо :)
Johny - майстор
Ако имаш познат в енергото -попитай тях. Намират се читави електромери на добра цена.
pif4o - специалист
Виж тва е добра идея, сещам се за един двама ама утре ще ги проверя могат ли да уредят нещо. Но ако с тях не стане пак трябва да знам какво да купя така че си чакам препоръката :)
1115 - специалист
Абсолютно както ти показва Торбалан - ползвай нов електромер за монтаж на дин шина.

Тема "Препоръка за електромер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: