Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
profesionalist_wood - майстор
Здравейте търся нов фланцов мотор -монофазен за една шибана настолна бормашина Б12 щото не искам трифазния ток.
Та ми е интересно ще мога ли да намеря такъв мотор със все още същите размери. Произвеждат ли се все още.Кой да избера -български или китайски? :?

За ето такъв урод говорим (снимката е примерна от нета,да не си помислите че продавам!)
Изображение

За останалите им пожелавам Весела Нова Година ако са се напили предварително.....
hidrazin - майстор
http://www.troyan-motor.dir.bg/html/acmotorsbg.htm
Най-отдолу има препратка В5 към размерите на фланцовите мотори.
:partyman:
vandu - специалист
Може да питаш в ИХБ електрик. За съжаление мисля че не правят трифазни, а и на 15-ти януари обявяват фалит. Иначе правят по поръчка всичко.
profesionalist_wood - майстор
А много мерси Хидра,ще измеря колко е главата като сваля мотора от бормашината. Основното ми притеснение е че има нарязана резба за болт отгоре върху оста :? Нищо де ще го снимам как е захванат

Ванду,ще погледна и там


:partyman:
koveslav - майстор
Ние възстановихме една металообработваща немска фреза.Взехме я обаче без моторите.Тряват ни два фланцови мотора-един 1.5kW и един 2.5kW на по 1500 оборота.Ако някой знае нещо на далавера... Диаметри на оси и т.н. не ме вълнуват,имаме струг и друга техника и ще преправим нещо ако се наложи,това не е проблем.
stoino9427 - помощник
Имам фланцов двигател ,мисля че е 1,1киловата

Тема "Фланцов ел. мотор- откъде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: