Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Sevdo2000 - напреднал
Е, всичко си е легално от българска фирма представител си го взех нормално, има си български инструкции, 5 год. гаранция от Ахи Кериер България. Но това е извън темата. По принцип ще се изключва от контакта и така. Лек ден! :)
kozl - майстор
чет юли 21, 2022 7:46 pmESPACE написа:
Няма как да ти консумира 40W в standby климатика.
Има, примерно когато е студено и се включил подгревател на масло в стенбай режим (по неква информация Дженерали са така за бърз старт) или нагревател.
А примерно скоро се надянах на зациклил нагревател, на който термостата беше зациклил и те ти консумация над 100 вата.
И ако електромерите на ЧЕЗ (бивше ЕРП) съм ги тествал за отчитане на реактивна енергия, то какво ли измерват малките евтини уредчета наречени ватметри :?
Моето мери и енергия, но още не съм се сетил да го тествам с реактивна енергия.
Ако му свържа в изхода кондензатор 1 мкф с много къси проводници, това тест ли ще е за реактивна енергия?
ESPACE - майстор
нед юли 24, 2022 8:35 amkozl написа:
Има, примерно когато е студено и се включил подгревател на масло в стенбай режим
Ехоо, края на юли сме.
kozl - майстор
нед юли 24, 2022 11:18 amESPACE написа:
нед юли 24, 2022 8:35 amkozl написа:
Има, примерно когато е студено и се включил подгревател на масло в стенбай режим
Ехоо, края на юли сме.
Е кво от това. Като блокира термоключа на полжение включено и те ти нонстоп консумация и кво като е топло.
kozl написа:
А примерно скоро се надянах на зациклил нагревател, на който термостата беше зациклил и те ти консумация над 100 вата.
Скоро също беше топло.

Тема "Какво отчитат новите електронни електромери?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: