• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
l0v - специалист
пет окт 08, 2021 1:40 pmpiron45 написа:
.................Може би както казва колегата по горе като я пуснем да поработи да изсъхне и да се оправи, ако е от влага. Днес трябваше да го мерим с мегера, ама в това време работата се разсъхна.
Оправили се времето ще го борим отново.
Има ли някакво развитие или ще е поредната тема без крайна диагноза на проблема.
Hoвoceлckи - майстор
Надзърнал е 5 дена след последния си пост. Мисля, времето вече се беше пооправило ... Вероятно следващото му включване ще е при следващия му проблем, когато не може да се оправи сам :-D
Нещо негово подобно без финал от преди петилетка
Прикачен файл:
IMG_20211027_144243.jpg
IMG_20211027_144243.jpg (115.98 KиБ) Видяна 461 пъти
viewtopic.php?p=811711#p811711
piron45 - майстор
Хайде и тук да завърша темата, щото много се замотах. При нас зимата сега си отива и навън още има сняг. В крайна сметка се оказа че специалистите дето правиха ремонт на дробилката са сменили мотора. понеже всичко беше пребоядисано и размера по спомен беше същия та им повярвах че това е мотора. Но след всички проби и опити ги притиснахме с директора и си признаха че са го сменили и този мотор може да работи само на звезда. За съжаление след като си наредих всички кабели и пуснах всичко да работи - шредер, дробилка и две транспортни ленти, идиота на фадромата взел да изрива снега между таблото и машините и ми изпокъса всички кабели. Въпреки че бяха покрити с П профил за да не ги газят. Та сега чакам тия дни да се достопи снега и пак отначало. Това е , сагата приключи. Благодаря още веднъж на всички включили се в темата.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Проблем с ел.мотор Звезда-Триъгълник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: