Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
MamaMy - майстор
Като електрически параметри отговаря напълно на търсеното от теб. Като габарити нищо не спомена и предположих, че имаш място зад гипс картона или на окачения таван. :-D
krasi92 - майстор
върни кинтити на чоуека
MamaMy - майстор
Сега или веднага? Ако съм ги взел аз бих му ги върнал. Но няма проблем ако реши да го върне на производителя в Китай. Само трябва да го пусне по куриер за негова сметка. :lol:
addicted - специалист
Що си тровите дните с тия недорасли китайски смарт боклуци само незнам... Да речем че се намери електротехник "да погледне", как да ви вземе парите като знае че утре пак ще спре и ще го раздухате че е некадърник и не си е свършил работата...
bikerider_ - специалист
вт фев 08, 2022 5:40 pmMamaMy написа:
Като електрически параметри отговаря напълно на търсеното от теб. Като габарити нищо не спомена и предположих, че имаш място зад гипс картона или на окачения таван. :-D
Нямам гипсокартон. Крия ги в осветителното тяло, разклонителната кутия или под фансунга, но този е дълъг повече от 8см и не знам как може да бъде скрит. А за връщане, може да се върне, но дупосочния Еконт го обезсмисля.
sts - специалист
MamaMy може и да разбирате материята но не си играйте на
"прие.. другарче" не Ви прави чест.
Или помагаш на незнаещите с добър съвет или не ги вкарваш
в заблуда.
hidrazin - майстор
чет фев 10, 2022 2:44 pmsts написа:
MamaMy може и да разбирате материята но не си играйте на
"прие.. другарче" не Ви прави чест.
Или помагаш на незнаещите с добър съвет или не ги вкарваш в заблуда.
В случая си се объркал.
Колелистът търсеше кондензатор със сходни параметри но не и с изисквания за размери.
По схемата която беше качил се вижда че кондензаторът се слага паралелно на ламБата.
Това предполага че ще се сложи в окачения таван на който на който са монтирани ламБите.
До оня ден колелистът въобще не е споменавал че кондензаторът ще се монтира в разклонителна кутия или в аплик.
(аплик е онова на което колелистът вика стенно осветително тяло :-D )
Така че подкрепям MamaMy - питащия не само е далеч от материята а и дори не знае как и какво да попита.
После другите му виновни...
:partyman:
MamaMy - майстор
Остави ги Хидра! То на криво колело и кондензатора му крив :lol:
Ако иска помощ следващия път ще му посоча линк за някой хартиен дето и в гардероба не се събира.
Аз им помагам, а те неблагодарни. :roll:
radius - майстор
Като си купите колелета и дойдете в байкърския форум ще ви обадим де зимуват етруските земеровки :axe:
hidrazin - майстор
чет фев 10, 2022 9:32 pmradius написа:
Като си купите колелета и дойдете в байкърския форум...
Мечтай си. И да си купим, ще са електричарски - с акумулатори.

Още един колелист :-D

:partyman:

Тема "Трябва ми електро техник в София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: