Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
вт апр 30, 2024 11:45 amБако_Патъра написа:
вт апр 30, 2024 11:27 amТрифон П.Трифонов написа:
Човек би могъл да контролира комплексите си, при положение, че е психически стабилен.
Случвало ми се е да "работя" няколко пъти на Цариградско- Полиграфията.
Макар да е след Орлов мост, за няколкото часа "работа" се нагледах на "синя кръв".
Наглед съвсем обикновени хора, без преструвки, неглиже, достойни за уважение.
Нормално е да са ти направили впечатление. Все пак дори и шумадийските селяни са класа спрямо гагаузлеците от варненско.
Ако баба ти е от Кестрич, моите не са. У Аджемлер гагаузи нЕма.
chapara - майстор
вт апр 30, 2024 11:06 amБако_Патъра написа:
пон апр 29, 2024 11:23 pmchapara написа:
пон апр 29, 2024 9:41 pmzz_stefanov написа:
Аз съм виждал телфер монтиран трайно на терасата на подобно рамо. За съжаление не помня къде в града беше, а и не съм го виждал да го ползват.
Надали идеята им е била всеки път да се качва пазарската торбичка.
Тук си качват дървата:

https://offroad-bulgaria.com/forum/%D0% ... 0%B5%D1%80
Срещу нас го има, на 700м, от ,,Ал.Невски" в столицата и 600м. от Столична община.

Чапуня никога не пропуска да се по'фали, че живее на центърЯ на София и че е домоуправител. Човек винаги може да избяга от Долна Диканя, но Долна Диканя от човека - никога.
Смешник, раден съм тук.
Пето поколение в този град, Диканец😄😁😁😁😁
Има за какво, яд ли те е👈👈👈
Бако_Патъра - специалист
вт апр 30, 2024 1:10 pmchapara написа:
вт апр 30, 2024 11:06 amБако_Патъра написа:
пон апр 29, 2024 11:23 pmchapara написа:


Срещу нас го има, на 700м, от ,,Ал.Невски" в столицата и 600м. от Столична община.

Чапуня никога не пропуска да се по'фали, че живее на центърЯ на София и че е домоуправител. Човек винаги може да избяга от Долна Диканя, но Долна Диканя от човека - никога.
Смешник, раден съм тук.
Пето поколение в този град, Диканец😄😁😁😁😁
Има за какво, яд ли те е👈👈👈
Не знам къде си рАден, ама като са те рАдили, най- не им се е рАдило. Личи си отдалеч, колко си рАден, недорАден. Дано и обектите не ги рАдиш така, както теб. :rolleyes:
chapara - майстор
От самолет си личи кой рАден и кой не е, само дето нямаш капацитета да го схванеш. Уважавам селяните, но селЯндурите, ооо НЕ. Отиват по голямите градове да се умешат, с надеждата че няма да ги усетят, нооо грешат, надушва се липсата на възпитание и капацитетни възможности за нормално и културно общуване. Така че върви си по пътя и си харчи парите. Липсва класа. И за мен не мисли, не съм ти седнал на масата, не съм ти искал нищо. Който трябва знае за мен и какво и как върша.
Успех!
B0bi - специалист
Чап, а ревеш що нямало никаква нова свестна тема :x Ето - появи се ... и я осмърдехте :axe:
вт апр 30, 2024 5:43 pmB0bi написа:
Чап, а ревеш що нямало никаква нова свестна тема :x Ето - появи се ... и я осмърдехте :axe:
viewtopic.php?f=11&t=71766&start=20#p1163949
Те от тук тръгва сериозното смърдене. Как не забеляза, ааахааа да ми убегне причината!
Ароматите преди това са си направо пролетни цветя.

Такива телфери зная на две места- тераса на 4ти етаж на блок и към втори етаж на къща.
Направени са от поне десетина години. Явно има начин и при ЕС.

За баковото спокойствие и информация, далеч от широкият център на Варна, същото и в Аджемлер.
Зная, че му е важно.
chapara - майстор
Мен теми за заяждне не ми трябват.
Иначе не те разбирам.
Бобчо па никак.
chapara - майстор
Bobi_Патъра, не те виждам😁 в темата, пък си запознат и елементар. Това с многото регистрации съм го играл преди да се родиш😁😁😁😁😁😄, не се мислете за неоткриваеми😚😆😆😆. Ще повторя, сега да се обърна да тичам към вас, пак не можем се срещна, или ще се загубите, или няма да Ви стигне живота, дори да сме безсмъртни, ха ха ха😁 Малки жабчета😚
B0bi - специалист
Имам специален интерес към темата. Бих могъл да кажа някои неща, но от самото й начало й дадохте "обратен наклон", та се въздържам. Ако се обадя, ще трябва отново да слеза до махленското ви ниво за да ви отговарям. Хубавото на форума е, че има и лични.
chapara - майстор
ср май 01, 2024 6:56 amB0bi написа:
Имам специален интерес към темата. Бих могъл да кажа някои неща, но от самото й начало й дадохте "обратен наклон", та се въздържам. Ако се обадя, ще трябва отново да слеза до махленското ви ниво за да ви отговарям. Хубавото на форума е, че има и лични.
Я вземи се върни назад да прочетеш кой даде наклона и не обобщавсй с вие осмърдяхте :axe:

Тема "Телфер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: