Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
пон апр 29, 2024 9:19 pmivanovbg написа:
Ако имаш някакви забележки ги изложи в съответните теми, но освен само да отричаш въпреки предоставените доказателства май друго не можеш.. А ДЦ ДТЗ защитата работи. 6ма е чувствителността. При 30ма на АС то е 5 пъти по добра.
Готово. Изложено с съответната тема.
:partyman:
zz_stefanov - майстор
Аз съм виждал телфер монтиран трайно на терасата на подобно рамо. За съжаление не помня къде в града беше, а и не съм го виждал да го ползват.
Надали идеята им е била всеки път да се качва пазарската торбичка.
Тук си качват дървата:

https://offroad-bulgaria.com/forum/%D0% ... 0%B5%D1%80
hidrazin - майстор
Дано някой не ме е разбрал погрешно.
Не съм против хората да си улеснят живота.
Единствената ми цел на постовете е да предпазна хората от бъдещи, не много приятни последствия.
Всеки сам си носи раничката и последствията от своите действия (а според закона и бездействия).
В територията България е пълно с незаконни съоръжения и няма проблем.
Но само докато един слънчев или облачен ден стане проблем.
И почва едно циврене...
Късмет на всички сложили си главата в торбата. :)
:partyman:
P.S. То нещо като "тука има - тука нема". :-D
zz_stefanov - майстор
И аз трудно си представям осигуряването на безопасността: деца играят долу, бабки надничат от балконите, рамото хванато без разчет с някакъв крепеж от кварталната железария...., но го има под слънцето.
chapara - майстор
пон апр 29, 2024 9:41 pmzz_stefanov написа:
Аз съм виждал телфер монтиран трайно на терасата на подобно рамо. За съжаление не помня къде в града беше, а и не съм го виждал да го ползват.
Надали идеята им е била всеки път да се качва пазарската торбичка.
Тук си качват дървата:

https://offroad-bulgaria.com/forum/%D0% ... 0%B5%D1%80
Срещу нас го има, на 700м, от ,,Ал.Невски" в столицата и 600м. от Столична община.
fbr - майстор
До мен пък, съсед си е направил направо асансьор за двускатния таван с телфер, само че, не е с дистанционно, а е удължил кабела. "хаспела" е ограден и се движи с колелца по "П" образни профили.
chapara - майстор
Едно е да го направиш в двора си, друго в Етажна собсвеност, другго е на село и друго в града😉
Бако_Патъра - специалист
пон апр 29, 2024 11:23 pmchapara написа:
пон апр 29, 2024 9:41 pmzz_stefanov написа:
Аз съм виждал телфер монтиран трайно на терасата на подобно рамо. За съжаление не помня къде в града беше, а и не съм го виждал да го ползват.
Надали идеята им е била всеки път да се качва пазарската торбичка.
Тук си качват дървата:

https://offroad-bulgaria.com/forum/%D0% ... 0%B5%D1%80
Срещу нас го има, на 700м, от ,,Ал.Невски" в столицата и 600м. от Столична община.

Чапуня никога не пропуска да се по'фали, че живее на центърЯ на София и че е домоуправител. Човек винаги може да избяга от Долна Диканя, но Долна Диканя от човека - никога.
Човек би могъл да контролира комплексите си, при положение, че е психически стабилен.
Случвало ми се е да "работя" няколко пъти на Цариградско- Полиграфията.
Макар да е след Орлов мост, за няколкото часа "работа" се нагледах на "синя кръв".
Наглед съвсем обикновени хора, без преструвки, неглиже, достойни за уважение.
Бако_Патъра - специалист
вт апр 30, 2024 11:27 amТрифон П.Трифонов написа:
Човек би могъл да контролира комплексите си, при положение, че е психически стабилен.
Случвало ми се е да "работя" няколко пъти на Цариградско- Полиграфията.
Макар да е след Орлов мост, за няколкото часа "работа" се нагледах на "синя кръв".
Наглед съвсем обикновени хора, без преструвки, неглиже, достойни за уважение.
Нормално е да са ти направили впечатление. Все пак дори и шумадийските селяни са класа спрямо гагаузлеците от варненско.

Тема "Телфер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: