• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
grants - специалист
купих си агрегат.даите идея как да си го свържа.3 киловата е.имам триетажна къща ,трифазно изпълнение,изкам да ползвам агрегата за двара етажа
pavelari - майстор
С този агрегат може да захраниш осветлението, хладилника и телевизора - Дай повече инфо за инсталацията на къщата и ще ти дам повече инфо за свързването. 6-то чувство ми подсказва, че няма как да отделиш тези неща от останалите...

Отделено ли е осветлението на бушон - независимо от другите консуматори
Имаш ли готовност за инвестиране в табло с автоматика за "мързеливо" превключване - а какъв като модел е агрегата???
grants - специалист
къштата е построена и няма вазможност много да се разбива и кърти.трябва да стане по наи безболезнения на4ин.там където сте го слагам е в непосредствена близост до главното табло,туи че има в него един прекъсвач и 3 автоматични предпазитела.модела на агрегата е бензин,четиритактов,с камшично запалване
pavelari - майстор
Осветлението на отделен кръг ли е поне - 3 КВ на три фази е по 1 КВ на фаза - в къщата на колко фази си - после ще говорим за другите проблеми - да оправим нещата така да се каже :)
grants - специалист
осветлението не е на отделен кръг-това е главно разпределително табло.
къщата е на 3 фази,а агрегата е монофазен.
pavelari - майстор
постни един gsm да се разберем, че така ще се разпитваме до другата година или го напиши на pavelari@abv.bg да ти се обадя
grants - специалист
благодаря за съдеиствието вече го свързах
vankata - напреднал
Бъди внимателен,да не върнеш напрежение в мрежата при спиране на тока и работещ генератор.Може да доведе до злополука
krasiorocknroll - специалист
Един мощен контактор ще свърши работа :wink:
grants - специалист
при вкл. на агрегата ,задължително ще се изкл. ръчно главния прекъсвач
  • 1
  • 2

Тема "агрегат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: