Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
caspar - помощник
някой може ли да ми каже нещо за ел инструментите на полската марка GRAPHITE защото днес ги видях за парви пат в един магазин харесах си един къртач вижда ми се надежден от /клас2/не е с пластмасов корпус както повечето раидерчета. Струва 300лв но не му знам силата на удара нея пише и на сайта /www.graphite.pl/Ако някой знае нещо повече или има нещо с такава марка моля нека пише по темата мненията не са излишниБЛАГОДАРЯ
SHL - специалист
caspar написа:
някой може ли да ми каже нещо за ел инструментите на полската марка GRAPHITE защото днес ги видях за парви пат в един магазин харесах си един къртач вижда ми се надежден от /клас2/не е с пластмасов корпус както повечето раидерчета. Струва 300лв но не му знам силата на удара нея пише и на сайта /www.graphite.pl/Ако някой знае нещо повече или има нещо с такава марка моля нека пише по темата мненията не са излишниБЛАГОДАРЯ
Така, като ги гледам са нещо от сорта на СКИЛ или нашите СПАРКИ. Не съм сигурен, обаче. Ориентирай се по цената. Ако са на цени на Райдър, Ейнхел, Агояма и тем подобни марки, по-добре не ги купувай !
Ако си купиш, значи ти първи ще дадеш мнение за тях, какви машини са :-D Не забравяй: за да дадеш мнение за машина, трябва да кажеш и колко часа средно на ден работиш с нея, като си я ползвал поне 1-2 месеца. Само така съпоставката с други марки, може да бъде реална.

Тема "даите савет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: