Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
nenko666 - помощник
Ето още снимки

Прикачен файл

21042011092.jpg

Прикачен файл

13052011112.jpg

Прикачен файл

11062011152.jpg

Прикачен файл

24052011121.jpg
аndi - напреднал
Тая пристройка май си няма проект? Ако има - кой е този конструктор ,който ги направи тия газобетони с дебелина- 7,5 см или нещо аз недовиждам от снимките?
ebahti - майстор
И като е 7,5- кво??? Шъ падне или нема да си носи покрива ли :?
аndi - напреднал
Аз знам дали ще падне и дали ще си носи покрива, ама ти засягаш ли се или питаш?Моя въпрос беше към автора.Нали не очакваш това който и да го види от форума да го одобри- външна стена-7.5см.Все пак това си е мое мнение,човека вече гледам си го е завършил.То чета доста постове и снимки гледам, които са направени в минало време и стигам до извода, че повечето хора само се хвалят какво са построили , а пък уж влизат тук за съвет и помощ.
ArturDent - Почти Безобиден
аndi написа:
То чета доста постове и снимки гледам, които са направени в минало време и стигам до извода, че повечето хора само се хвалят какво са построили , а пък уж влизат тук за съвет и помощ.
А ти ли хрумна че може би просто споделят за да научат и други.
То ако всички бяха тук само за съвети, то нямаше кой да отговаря...

Моите наблюдения са, че потребителя тук
1. Гледа и чете без пита дълго време...
2. Задава няколко въпроса/теми (2-3) и
3. След време се връща да покаже какво е направил (евентуално)
аndi - напреднал
Напълно съм съгласен, но точно тук автора започна темата с искане за съвет.Все пак къщата си е негова - да си я прави както е решил той!!! Но в момента ,който покаже снимки то логично е че ще има и коментари!!! Идеята е, че някой ще види нещо от него и като е неправилно.....?Относно Вашата къща - на ArturDent, хареса ми и моите впечатления са ,че не си пестил пари и въпреки това пак имаше доста коментари и съвети. Поздрави!!! Все пак съм нов но си имам мнение! Да видим какво ще кажат другите за тези стени от 7,5 или 10 сантиметра- още не мога да преценя от снимките.
nenko666 - помощник
аndi написа:
Тая пристройка май си няма проект? Ако има - кой е този конструктор ,който ги направи тия газобетони с дебелина- 7,5 см или нещо аз недовиждам от снимките?
Блокчетата са с дебелина 10 см и освен това в завършено положение има и изолация както и външна мазилка .
nenko666 - помощник
Ето я отпред но иска още доста работа.

Прикачен файл

vilata.jpg
nenko666 - помощник
Нова Снимка :).

Прикачен файл

vilata.jpg Нова Снимка :).
nenko666 - помощник
След малко ще кача снимки и на площадките!

Прикачен файл

vilataa 2.jpg

Тема "Моята вила през последните 2 години !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: