• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
mim - специалист
само като видиш къщата, да не смееш да припариш в двора :-D
честита да му е на кучо
valat111 - специалист
Много добре е станало evsibo, ще помисля за нова къщурка на моя ротвайлер. Само, че тоя вид покрив няма да е удачен / в моя случай/. Дзвера обича да си полягва на покрива. Да му е честито на на твойто хайванче!
vlad0 - специалист
Хубава е къщичката ама за някое дете примерно - да си играе на кукли вътре. Това за кучешка колиба няма никакъв смисъл. Колибата трябва да е съобразена с кучето - да е възможно най-ниска и отвора да е възможно най-малък така че да се задържа топлината вътре. Отделно че азиатската овчарка е доста непретенциозна и едва ли ще влиза вътре въобще. Аз имам каракачанец на който му направих перфектна къщурка ама добичето изобщо не я поглежда - спи си навънка и това е.
kapanec - специалист
Много добра къщурка браво за старанието и желанието така като си сия правил сам още по голямо е удоволствието от крайния резултат .Дано не се научи да си гризе къщата защото някой кучета от по едрите породи придобиват такива навици
bulhomes2 - майстор
Намажи я с люто...
ArturDent - Почти Безобиден
Спокойно, комшията има средно-азиатска овчарка, мъжка. 75 кила.
Къщата за кучето му е с 10, 20 см по-ниска , но по-широка. Така че къщичката е нормално голяма за такова добиче.
velsi - Почетен майстор
Темата е за кучешката колиба, която колегата е направил типично в духа на форума, а не за политическата и социална обстановка в страната! Моля съобразявайте се с това.
valat111 - специалист
marrrio, имам го същия дзвер. Дървената къщурка я изяде, сега си има от винкели.
Илиян Илиев™ - майстор
Давайте им телешки кокали да гризат тия дзверове. Или свински от бута.
reevil - специалист
Нека се мъчи да гризе камъка ;)
Като пари не е много, но труда е доста. Обаче е безценно винаги когато погледнеш да знаеш, че ти си си го направил САМ!

Прикачен файл

P1040985.JPG

Прикачен файл

P1040920.JPG
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Къща за куче собствено производство" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: