Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
ivanpetrov - специалист
vasilrig написа:
не но мога да обясня как е направен,ако има интерес
Даваи :)
vasilrig - специалист
прави се с UA 100 усилен профил за преградни стени, в случая са дълги около 2,7 метра.първо се прави контура(рамката, незнам как то4но да го нарека) и вътре се разпределят равномерно UA профилите.
На стената и на кутията в случая съм ги закрепил с UW 50 пак стенен профил.После се обличат с гипсокартона,ъгли,шпакловка и боя .Препоръчително е тавана над скритото да се шпаклова и боядиса предварително,после е много трудоемко.
KnauFer - специалист
Добре ве маняк - от 7г. слагам картон ,праил съм 100тиши фигури ма ти ми скри шапката-БРАО!
Velio - специалист
Браво! :2thumbs:
И според мене темата е "силна". Винаги има какво да се види. Не са снимани само завършени неща. И да е реклама, което според мен не е основната цел на автора - лошо няма.
Dansaver - специалист
малко късно ги видях, но работите са страхотни - има стил и вкус, точно тук им е мястото Велси, да може да не се превъзнасяма като се "изсерем" в къщи с извинение.

Вярно, че излязлото из под двете ни ръце е най-сладко, ама трябва да има някъкви корективи.

Евалата Васко! Ако качиш още снимки аз лично ще се зарадвам.
rockwall - майстор
Доста хора, могат да се "сетят" нещо покрай такива сними и да прихванат някоя идея за своите ремонти

като занимаващ се с релефи и стени, също искам да добавя моите поздравления за дървото

много стилно изпълнение и дизайн

Тема "Снимки от мойте обекти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: