• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Делян - специалист
Изпипал си я къщурката, браво, само олуците ги няма :wink:
saksko - помощник
Делян написа:
Изпипал си я къщурката, браво, само олуците ги няма :wink:
и а така мисля. Изумен съм от мерака, сръчността и знанията които имаш(изглеждаш ми доста малък на снимката с дрелчицата в ръка). А и на 40 години да си, та дори и да си професионалист къщата е направена наистина както трябва.
evsibo - специалист
Благодаря на всички . Наистина отвора е голям но , имам идея там да сложа прозрачно PVC платно на ресни което малко да предпазва . А иначе това на снимките е виновника (синът ми) хванах го да помага и да се научи малко от малко на нещо , може някога да му е от полза .
evsibo - специалист
Ето го и щастливия новодомец .

Прикачен файл

P1000447.jpg
P1000447.jpg (83.99 KиБ) Видяна 8629 пъти

Прикачен файл

P1000448.jpg
P1000448.jpg (82.19 KиБ) Видяна 8629 пъти

Прикачен файл

P1000452.jpg
P1000452.jpg (92.88 KиБ) Видяна 8629 пъти
baharkadirov - специалист
Красавец.....Да му е честита новата къща... :partyman:
stiv1961 - майстор
Намерено в нета:
Ушите трябва да се режат за злоба.

При някои породи (кавказките и средноазиатските овчарки) ушите задължително се отрязват. Според народната мъдрост, това се прави с цел кучетата да станат по-злобни. Кинолозите, занимаващи се с тези породи, смятат, че тази операция се прави за намаляване на уязвимите зони на кучето при двубой с други животни например с вълк.

Но битува и друго мнение: липсата на уши позволява на овчаря от пръв поглед за различи кучето от всеки един вълк. Къде е истината? Не се знае. Днес за повечето кучета отрязаните уши са само "изкуствен" признак на породата.
baharkadirov - специалист
Предполагам .....не му влиза вода в ушите до като го къпеш....или по време на дъжд... :) :?
dundurma - специалист
веднага махай мокета,за да не плачеш после.овчарката ми го ядеше и имах големи проблеми после.
valat111 - специалист
А защо на ротвайлера се реже опашката? Не знам, но го направих когато беше на 2 месеца, иначе нямаше да прилича на ротвайлер.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

Тема "Къща за куче собствено производство" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: