Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
nikogargov - специалист
evsibo написа:
kuuuuuul написа:
Честито,много хубаво е станало,цветовете са приятни само този подиум не ме кефи много ,ама важното е на теб да ти харесва. =D> С какво ще се отопляваш?
Отоплението ще е на газ . Иначе се намира близко до София и е свързано с много нерви и средства , а и още много има да се прави и дава защото на пролет трябва да се оправя двора и сутерен който е на мазилка . Благодаря ви за отзивите .
Честито и от мен, добре се е получело, само моето мнение за отоплението е да го направиш с луничките нищо лично, но те ще са ти достатъчни :-D
evsibo - специалист
Идеята е добра но са енергоспестяващи и ефекта няма да е голям ша трябва да слагам ушанка и ръкавици ако разчитам на тях :-D :-D :-D
evsibo - специалист
Вече новодомец , има още малко за дообзавеждане ама топлото беше с предимство и изяде паричките .

Прикачен файл

P1000798.jpg
P1000798.jpg (60.64 KиБ) Видяна 2382 пъти

Прикачен файл

P1000797.jpg
P1000797.jpg (75.74 KиБ) Видяна 2382 пъти

Прикачен файл

P1000796.jpg
P1000796.jpg (74.77 KиБ) Видяна 2382 пъти

Прикачен файл

P1000795.jpg
P1000795.jpg (63.19 KиБ) Видяна 2382 пъти

Прикачен файл

P1000792.jpg
P1000792.jpg (64.23 KиБ) Видяна 2382 пъти
colyo - специалист
Станало е много добре, но най важното е на теб да ти харесва и като се прибереш в къщи да се чувстваш добре и да ти е приятно и удобно. В края на краищата дом строиш за себе си , а не за гости.
gvladkov - специалист
Станало е супер добре.Със здраве да си ползвате къщата.
caribi - специалист
Стефко написа:
Прага бих го направил поне 15 см висок, ако беше моя банята. Лично мнение.
Абе направо две стъпала избичи, по сигурно е :weedman:
ribnikolaevi - майстор
Поздравления и от мен! Със здраве да се ползва, да отгледаш и правнуците в дома си!

Тема "Моят нов дом почти на финала" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: