Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
zdravko_dimitrov1986 - специалист
Привет.
Моля пусни снимка на някой от конструктивните чертежи на къщата ти ако имаш възможност, че ми е интересно.
Благодаря.
Badgo - помощник
наляхме плочите и започнаха да изправят колоните и шайбите

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

:wink:
kuuuuuul - майстор
Темпото е супер,не е лошо като си тръгнат майсторите да провериш отвесите,изобщо контролирай колкото може повече.
Badgo - помощник
kuuuuuul написа:
Темпото е супер,не е лошо като си тръгнат майсторите да провериш отвесите,изобщо контролирай колкото може повече.
за контрол съм сложил баща ми по цял ден е на обекта и следи до колкото може да ли се спазват нещата
Badgo - помощник
zdravko_dimitrov1986 написа:
Привет.
Моля пусни снимка на някой от конструктивните чертежи на къщата ти ако имаш възможност, че ми е интересно.
Благодаря.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
zdravko_dimitrov1986 - специалист
Благодаря, но това не са конструктивни чертежи а архитектурни.
Бригадата ти е стабилна - работят светкавично, дори за мен прекалено бързо - следи ги внимателно да не претрупат нещо.
Нямаш ли си стр. надзор или техн. ръководител.
Badgo - помощник
бригадата ми е супер :)
имам и технически надзор всичко е тип топ :) днес направиха кофража на колоните и шаибите утре до обед довършват и наливаме бетона.... :)
Badgo - помощник
днес наляхме колоните и шаибите утре декофрират...и снимки ще има :-D
zdravko_dimitrov1986 - специалист
Как така утре ще декофрират - прекалено е бързо според мен - поне няколко дни да стои кофражът.
Badgo - помощник
zdravko_dimitrov1986 написа:
Как така утре ще декофрират - прекалено е бързо според мен - поне няколко дни да стои кофражът.
още на първия ден всичко е декофрирано и сега съхне..не виждам проблем да се декофрира !!!??

Тема "Моята мечтана къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: