• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
dakata2002 - специалист
камъни слънце

Прикачен файл

P131012_18.050001.JPG
ebahti - майстор
Нещо като кръпка ми стои,недовършено.......каква ще е визията на фасадата?
VLADO66 - майстор
По принцип слънчевия диск се прави от цял камък а лъчите от редуващи се кокали с различна дебелина.
ebahti - майстор
VLADO66 написа:
По принцип слънчевия диск се прави от цял камък а лъчите от редуващи се кокали с различна дебелина.
Това па откъде го измисли? :shock:
VLADO66 - майстор
Е па от мойто слънце в барбекюто. :) Само че слънцето ми е голямо и го правих от няколко големи камъка така слънчевия диск се откроява на фона на останалия камънак.
jekasus - майстор
VLADO66 написа:
Е па от мойто слънце в барбекюто.
Дай да видим :-D
VLADO66 - майстор
Утре ще го снимам ако не забравя че сега се стъмни.
VLADO66 - майстор
Ей го мойто слънце,светлината е лоша изкуствена,но какво си предсавяте че има в диска :wink:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1502 ... photo_1</a>
schuldiner - майстор
VLADO66 написа:
...но какво си представяте че има в диска
Е как какво - образът на ктитора! Малко ти е валчесто лицето, имаш една вежда и ушите ти не са съвсем на място, но пък е оригинално.

ПП Мнооо се кефя на кича, ама все не мога да се престраша да си направя една композиция остров, палма и русалка...
VLADO66 - майстор
schuldiner написа:
VLADO66 написа:
...но какво си представяте че има в диска
Е как какво - образът на ктитора! Малко ти е валчесто лицето, имаш една вежда и ушите ти не са съвсем на място, но пък е оригинално.

ПП Мнооо се кефя на кича, ама все не мога да се престраша да си направя една композиция остров, палма и русалка...
А на някои хора им се вижда платноходка и облак отгоре.Аз пък не съм целил нищо-просто имах големи камъни и реших да ги сложа в диска,като преди това ги сцепих.Като се отдалечих се видя че прилича на нещо :)
  • 1
  • 2

Тема "камъни слънце" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: