Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
Galiaa - специалист
Нещо такова ли?

Прикачен файл

00001.jpg
00001.jpg (51.32 KиБ) Видяна 11920 пъти

Прикачен файл

rp06_181.jpg
rp06_181.jpg (79.67 KиБ) Видяна 11920 пъти

Прикачен файл

t5_2166112.jpg
t5_2166112.jpg (24.5 KиБ) Видяна 11920 пъти
desss - специалист
оф как си мечтая за такъв гардероб...ма се си мисля, че хич няма да е толкоз подреден :lol:
Тани - модератор
Galiaa написа:
Нещо такова ли?
Да , благодаря! Идеята за плъзгащи врати не е лоша!
Galiaa - специалист
По проект в новата ми къща има в спалнята помещение, което и аз ще затворя с плъзгащи се врати.
Но оттам насетне - нямам идея какво ще се случи вътре.
rockwall - майстор
добре сега вече знам че искаш 2 спални - от двете страни на тоалетната и голямата стая да е куненски бокс и дневна - така ли

имам идея как може да стане
Тани - модератор
Не държа на някоя от стаите да е всекидневна . Очаквам всякакви предложения!
rockwall - майстор
Цитат:
тераса ти тябва в кухнята и от помещението в което е пералнята
това не можах да разбера с каква цел си го написал?
точно затова че щранговете с обратната и чистата вода те задължават донякъде да си с мивка и пералня на определена стена - а няма логика да имаш мивка и кухня с пералня в стая без тераса - нали - пране и боклук от готвене и други - няма да ги носиш в другата стая за да излезеш на терасата - това исках да кажа

сега ще помисля още над скицата и да видим какво ще излезе.
rockwall - майстор
тва с местенето на вратата на банята осъществимо ли е ??

не мисля че с обратните води ти остава кой знае какъв избор.

кухнята няма как да е в най-долната стая, въпреки че точно там ми се иска да я бухна.

Има ли възможност за игра с нивата - колко е височината - ако мога да вкарам обратна вода в долната най-голямата стая ще имаш две спални с WC между тях - идеален вариант

Освен това не мисля че децата имат нужда от няй-голямата стая за детска - така или иначе ще сте си всички заедно в една стая през по-голяма чат от времето (така е при нас) поне да е най-голямата

Ако има как да излъжеш водата и да сложиш бокса в най-долната стая ще е най-добре

Освен всичко и входът е там - гостите направо влизат - няма да минават покрай тоалетната

Абе играчка си е

Между другото къде са водите на съседните апартаменти - това може да ти е лесно решение на историята с водата

иначе вариантите не са чак толкова много - освен ако не сложиш тоалетната на терасата :lol:

Ако горната стая стане кухня има недостатък (дори и да може да се премести вратата на банята и да се закръгли ъгъла като по този начин се вкара малкото помещение в стаята) - това е че в кухнята ще имаш врата към тоалетнаа, което не е много в реда на нещата

Прикачен файл

лошо.jpg
лошо.jpg (57.96 KиБ) Видяна 7338 пъти

Прикачен файл

лошо1.jpg
лошо1.jpg (58.11 KиБ) Видяна 7338 пъти

Прикачен файл

лошо11.jpg
лошо11.jpg (59.18 KиБ) Видяна 7338 пъти
Тани - модератор
rockwall , благодаря за вниманието и времето , което си отделил за ми помогнеш да взема решение! Нарочно не пуснах моите скици , но като гледам съм бил прав - идеите ни се препокриват! Ще изчакам и предложенията на Емералд , а бих се радвал и на други потребители и ще пусна , ако има разбира се вариант , който не е споменаван дотогава! Тогава мисля с ваша помощ да претеглим всички плюсове и минуси на предложенията спрямо моя начин на обитаване и да си избера най-подходящия вариант!

Това с терасата не ме притеснява изобщо! На нея ще има единствено една масичка и две столчета , жената да си пуши там и да си пие кафенцето! Е и цветя ще има де! Не мисля че е правилна практиката коша да е на терасата ! Неговото място е под мивката или някъде близо около нея! Досега НИКОГА не съм си простирал пране навън и не мисля и занапред да го правя ,така че притесненията ти относно тератсата са неоснователни!
Виж за вратата на банята на се бях замислил , че може и да не е възможно да се премести! То самата врата не е проблем , но да ли ще може да се бутне стената , която се освободи ? :?

За обратната вода за сега недей мисли , давай предложенията , а аз ще видя как ще реша проблема! От всички страни има съседи , та ще проверя кака стоят нещата!

Като гледам май не ползваш Програмката за която писах по-горе! Ако я нямаш , а и за всички останали , ето линк . Може и да не се инсталира! Аз си я разнасям в мемори картата на телефона и работя от различни компютри с нея , без да е инсталирана на тях! А файл на цял апартамент е само няколко килобайта! Страхотна програмка! Пробвай я!
Rockwalll - специалист
за пореден път ме изгониха от форума ама пак ти пиша де

програмката ти изобщо не тръгна от първия линк,че затова не съм я ползвал

ако някой ме гони пак мисля че ще е добре първо да ми пише на ЛС че тогава да ме гони
Последна промяна от Rockwalll на ср мар 05, 2008 4:59 pm, променено общо 2 пъти.

Тема "Разпределение на стаите?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: