• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
nigery - специалист
Ето малко снимки от моята недовършена тераса :wink:

Прикачен файл

Resize of IMGP3573.JPG
Resize of IMGP3573.JPG (101.41 KиБ) Видяна 12988 пъти

Прикачен файл

Resize of IMGP3547.JPG
Resize of IMGP3547.JPG (102.66 KиБ) Видяна 12988 пъти

Прикачен файл

Resize of IMGP3057.JPG
Resize of IMGP3057.JPG (99.09 KиБ) Видяна 12988 пъти
Стефан - майстор
Много добре изглежда! Какво още ще се прави? Може би малко простора да се оправи! Иначе е супер. Браво!
nigery - специалист
хахахаааа знаех си че някой ще каже.

Значи остава простора и малко ламперия с която да закрия терасата над мен.
Ето за какво става вапрос, а за простора приемам идеи. :roll:

Прикачен файл

Resize of IMGP3053.JPG
Resize of IMGP3053.JPG (81.35 KиБ) Видяна 12966 пъти
velsi - Почетен майстор
За простора няма кой знае колко варианти според мене. Или го има или го няма. Един вариант е: парче дърво хоризонтално на мястото на сегашното му захващане така, че простора да се захване там и да е свързан с конструкцията, а не да излиза както е сега от стената. Другия вариант пак дървени детайли, но конзолно навън (извън парапета) - по-неудобно за простиране, но пък площта на балкона остава използваема и при наличие на простряно пране. Друг плюс на този вариант: при голяма жега и силно слънце един метнат чаршаф може да се превърне в отличен сенник.
nigery - специалист
Velsi да ти кажа за сега варянта да го изнеса си остава най- приемлив и пактичен за мен.
Просто за да стане така както сам решил от ковано желязо ще струва към 120лв и трябва да си измисля модел.
8180 - майстор
Много приятно е станало. Честито!

nigery, нещо да ни открехнеш за дървения материал и обработката?
nigery - специалист
Значи дървения матерял, купих от човек който е на над 15 год.Стандартна обработка, просто дадох някой лев повечко за хубав цвят и UV защитен лак за консервация на цвета.
много готино е станало пич а за простора мисля че продаваха едни които се разпъват и се закачат на отсрешната страна и като свършиш се откача и се прибира :)
nigery - специалист
Да знам ги тези подвижните, но за жалост никаде не съм ги виждал.
Duke_BG - специалист
а има едни дето се закачат на тавана, а на стената има място за закачане на въжетата - нещо като асансьор самия простор е тръбичка в която е нанизано въжето (малиии нищо не разбрахте нали ? :)
  • 1
  • 2

Тема "Ето и нещо свежо от мен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: