• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
iivanov - майстор
n_a написа:
Илчо Илиев написа:
....

П.п. Благодаря за линка,но по-голямата част от написаното е след доста съдействие от....мен.
Случва се :-) Браво на теб, нали.
А възможно ли е съседите не с лоша умисъл, а против гризачи да са пуснали машинките? В смисъл, да попиташ има ли такова нещо. Обикновено липсата на комуникация сговня нещата
Илчо , батка , казах ти да се прежалиш и да оправиш недо@баните си комшийки , ама ти не , та не .
ivanovbg - майстор
Колега, каквото и да си мислиш,не ми се вярва да имаш машинка. Ако гърба на клетките ти е към комшията едва ли машинка пречи на зайците. Ултразвука се отразява, а не преминава през препятствия щот иначе прилепите няма да могат да летят. Можеш да провериш за ултразвук с някое куче. Ако спи спокойно значи всичко е ок.

:partyman:
Илчо Илиев - майстор
iivanov написа:

]Илчо , батка , казах ти да се прежалиш и да оправиш недо@баните си комшийки , ама ти не , та не .
Иво, Приятелю, ш взема да те послушам,ама ш почна с комшиите...
ivanovbg написа:
Колега, каквото и да си мислиш,не ми се вярва да имаш машинка. Ако гърба на клетките ти е към комшията едва ли машинка пречи на зайците. Ултразвука се отразява, а не преминава през препятствия щот иначе прилепите няма да могат да летят. Можеш да провериш за ултразвук с някое куче. Ако спи спокойно значи всичко е ок.

:partyman:
ivanovbg, зайците ми са в клетки от мрежа,а навеса е ...бързо строителство-дъски и ламарина отгоре...
След няколко дни чакам 3 зайки, да видим какво ще направят, може да е имало друга причина или кофти стечение на нещата...
Duke_BG - специалист
според инструкциите на такива джаджи те работят със ултразвук.

дали няма да помогне облицоването на стената с някаква вата ?

гризачи при теб има ли ? да си забелязал изчезването им ??
Илчо Илиев - майстор
В интерес на истината няма видимо гризачи,но се навъдиха доста котки и не знам защо са намалели,но определено не се вижда присъствието им, имам варели със зърно, не е проблем да влизат и да ровят,но няма следи...
За вата...нямам идея каква и дали ще има полза...
Тези дни трябва да раждат зайките и ще си проличи дали има проблем....
Илчо Илиев - майстор
Да дам отчет за нещата....
Три от зайките успешно родиха и за сега си гледат малките,които станаха на седмица..
Дано не ме чува дявола,но за сега нещата са добре,явно са изключили "машинката" или е имало някакъв друг проблем или просто лош късмет....
Има още две зайки ,но "термина" им е за края на месеца...
Периодично ще давам отчет,ако някой го интересува....
Andri01 - майстор
Е,многодетен татко стана! Кога ще черпиш? :)
Илчо Илиев - майстор
Е,аз по начало съм,но за черпене нямаш грижи,винаги :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Честито :wink: и да нямаш проблеми повече! :-)
Илчо Илиев - майстор
n_a написа:
Честито :wink: и да нямаш проблеми повече! :-)
Благодаря за пожеланията :prayer:
  • 1
  • 2

Тема ""Машинка за гризачи"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: