Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
masterval - майстор
Както се писа по-горе, има различни начини, но този е най-лесният, затова ги търся. Освен това мисля да ги използвам за дистанционери при лепене на декоративни тухли с фуга 10 мм.
iva6ki - специалист
Опитай в НИТЕРА иначе 10мм в София аз не съм виждал иначе тук има http://webcache.googleusercontent.com/s ... .google.bg
nobreak - специалист
Илиян Илиев™ написа:
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Моля модераторите да преместят всички мнения с изключение на артъровото в темата за бисери, макар че той май не говори за метални майки.

На другите ще кажа:

– Ало мазачите, кви профили и арматури, кви 5 лева? Има си метални поцинковани Т-образни майки. Не сбърквайте човека. Вярно е форум направи си сам, но вие леко прекалихте с тези побългарявания. :rolleyes: :vom:
Темичката не е много млада, но все ги гледам тези майки и се чудя, оставят ли се в мазилката после или се вадят? Предполагам е писано за тези http://www.weber.bg/remontni-i-zidarski ... 10-mm.html?
iva6ki - специалист
На каталог всичко се намира :wink: .За тези става въпрос и по принцип остават в мазилката.
Илиян Илиев™ - майстор
НЕ. Не се оставят, защото са поцинковани, а при мазане може да се наруши покритието и да почне да ръждясват. Който казва, че остават в мазилката, значи не разбира нищо от мазане.

Вадят се и празното се запълва. Чак после се прави подготовка за шпакловане.
iva6ki - специалист
Илиян Илиев™ написа:
НЕ. Не се оставят, защото са поцинковани, а при мазане може да се наруши покритието и да почне да ръждясват. Който казва, че остават в мазилката, значи не разбира нищо от мазане.

Вадят се и празното се запълва. Чак после се прави подготовка за шпакловане.
На кой както му се занимава, ако бързам ги оставям, за сега нямам оплаквания от избила ръжда някъде иначе най правилно е да се извадят още повече че ще ги ползваш пак.

Тема "Метални майки за варова мазилка ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: