Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Martins - специалист
Направих запитване в няколко фирми за метална врата за мазе с размери 165 см височина на 70см ширина. Цените, които ми казаха за изработка са от 180 до 230лв. Нормално ли е това? Струва ми се много. Една блиндирана врата с много повече екстри и мн.по-големи размери е 300лв. А на мен ми трябва съвсем опростена конструкция от винкел и еднолистна ламарина. Освен коментари за цената някой ако направи оферта за изработка ще е добре :).
Deo-x - специалист
Горе долу е нормална цена.Мой комшия който е заварчик взима 100лв само за труд.Отделно поръчителят е купил материалите подобна на метална тази врата с винкели и ламаринен пласт,но малко с по широк размер.Така,че с цените няма много голяма разлика.Намери си някой заварчик на частно,отколкото на фирмата.
laki1968 - специалист
и къде видя БЛИНДИРАНА врата за 300лв.?????
housedoktor - майстор
Цената е нормална За подобни дейности цената на труда се определя като 80-100% от цената на материалите.С включен монтаж,естествено.А за блиндираните евтини врата n_a беше пуснал едно прекрасно клипче доколко са блиндирани :lol:
shotik - майстор
Има и една уловка-не пишат ,че вратите са без каса,тя е още пари!
Deo-x - специалист
И още неща-грундиране,боядисване,панти,брава,друго пропускам ли :? Все неща които сметките се трупат едно след друго.
LZ - специалист
Само желязото е към 100 лева, поне аз за толкова купих желязо, но врата още не съм я направил, че няма време
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Какво значи "врата за мазе"?
(височина 165 вярна ли е)
Martins - специалист
n_a написа:
Какво значи "врата за мазе"?
(височина 165 вярна ли е)
да 165см е височината, мазето е на къща и е с по-нестандартен вход :)

Тема "Цена на метална врата за мазе?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: