• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Humanic - помощник
Здравейте,

Тук съм в едно чудене. Вижте тия снимки -

Изображение
Изображение
Изображение

Това са козирки, с очевидно алуминев профил-конзола. Въпросът ми е откъде мога да се сдобия с такива профили, къде се продават имате ли представа?


Благодаря предварително!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
От там, откъдето си взел снимката.
Да ти отговоря ли в другите форуми?
Humanic - помощник
Фирмата не е софийска за съжаление, няма как да са ми отполза, пък и едва ли ще споделят източника си на такива конзоли.

Други идеи имаш ли?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не те разбирам! Фирмата е в Плевен и ги продава. Искаш да е до гъза ти и да произвежда? И да познае къде си?
Humanic - помощник
n_a написа:
Не те разбирам! Фирмата е в Плевен и ги продава. Искаш да е до гъза ти и да произвежда? И да познае къде си?
Не мога да разбера аз заядливия ти тон.

Търсих информация за подобни профили, не за конкретната фирма.
mladkal - майстор
Humanic, форума ни е "направи сам" и за това, когато майка ми пожела подобна козирка закупих подходящи винкели, направих подобни конзоли,а накрая ги пратих в прахово бояджийски цех, където ги направиха заводски ( да не кажа корекомски). Поликарбонатни плоскости продават много фирми - справка Google. Избора им от цветове, плътности и т.н е голям. Режиш си нужните размери, захващаш, уплътняваш и т.н. ... Щом си решил да се чекнеш над джамовете си или тераската със сигурност ще се справиш и всичко останало.
С уважение и най-добри пожелания!
-=-=-
Направата на нещо полезно, практично, хитро и т.н е не само да разпилееш "конструкторчето", което са ти дали в магазина, а да проявиш малко въображение, да поразпиташ, да поровиш, потърсиш.
Humanic - помощник
Едно от направленията, в които е занимаваме е вноса и дистрибуцията на една от добрите марки прахови бои, във връзка с това имаме контакти с немалко на брой фирми, които биха изпълнили подобно задание чисто приятелски.

Но виждайки гореспоменатите ферми, бях силно привлечен и затова реших, че форумът ви е подходящо място да попитам за тях и евентуално място където се предлагат.

Благодаря за отзивчивостта на всички :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ти си под 30, с више и половина, с добре написано сиви, знаеш, че за да си добър търговец ти трябват маркови очила и обигран глас....
Познах ли?
Радвам се, че имате с радост откликващи клиенти! Искрено!
Humanic - помощник
n_a написа:
Ти си под 30, с више и половина, с добре написано сиви, знаеш, че за да си добър търговец ти трябват маркови очила и обигран глас....
Познах ли?
Радвам се, че имате с радост откликващи клиенти! Искрено!
Забавен сте Господин Нот Авейлабъл :) Наистина забавен.

Уважавам чистобългарското Ви качество да сте жлъчен, заядлив и добреприкриващ се зад заучените си фрази.

Опасявам се, че може би румънските заводи са навредили на възможностите Ви за нормално общуване с нормални хора, поради това Ви оставям да се забавлявате.

Темата може да се счита за закрита, току що се върнах от среща, с фирма, която може и има желание да ми помогне в това, което искам.

Поздрави на всички!

PS.: В момента завършвам третото :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Проблемите с изразяването са били моментни? Разбира се, че е по-добре така. Радвам се за Вас.
  • 1
  • 2

Тема "Козирка? Откъде алуминиев профил-конзола?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: