• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
xzibi7 - напреднал
Здравейте, ако решите ми преместете темата в правилния раздел, защото аз сметнах за него този :?
Едното ми легло е до стената плътно и ми идва идея да го реформирам в диван, като му направя облегалка от много на брой големи възглавници.Въпросът е там, че разровяйки се из нета, не намирам нищо.Не искам някакви особени или като тези от магазините, които вървят в комплект с холова гарнитура за 2-3000лв... просто големи по възможност бели възглавници, които да разхвърлям до стената и да се получи диван.Ако някой знае къде в интернет пространството има нека сподели. :?:
xzibi7 - напреднал
добреееееееее, тогава да попитам така: някой да знае от къде може да се сдобия с дунапрен?
velsi - Почетен майстор
Ако беше написал и от кой град си.... Иначе дунапрен в различни дебелини съм виждал по складовете за пдч и мебелен обков.
Panzer - специалист
В Севлиево има завод за мебели, имат и някакъв дунапрен, на който му дават 5 години гаранция.
xzibi7 - напреднал
ориентировъчни цени?могат ли да ми го изрежат във формата на цилиндър?къде се намира?
has - напреднал
ИМА ПРОИЗВОДСТВО НА ДУНАПРЕН В С БАТИШНИЦА-РУСЕНСКО
ЧРЕЗ УСЛУГИ МОЖЕШ ДА РАЗБЕРЕШ ЗА ТЕЛЕФОНА ИМ
xzibi7 - напреднал
оха, аз ни ще да отида до друг град да търся ами направо ако може някаква връзка и да работят с еконт :-D
Spokoiniq - майстор
Възглавници за облегалки не се правят от дунапрен, освен ако не са формовани с налкон, ще изглежда ужасно грозно, като павета.Има си сикиконова вата/пух, вътрешните калъфи се зашиват точково на места за да не свлича и така.Направи си сам може, но тва не са възглавници с пух и пера, дето да ги натъпчеш в една торба и готово.Другия момент е че на седалковите възглавници, независимо дали са от дунапрен или пенолатекс, се слага покритие от 1-2 слоя силиконова вата преди калъфите(с лепене разбира се), а лепилото се нанася с пистолет, който съм убеден че нямаш.
  • 1
  • 2

Тема "Големи възглавници за облегалка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: