• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
mario-borisov - специалист
здравейте отново, имам коледни лампички от http://shop.tropic-fire.com/userfiles/p ... ct_348.jpg тези та искам да ги сложа на терасата та затова са ми нужни 3 герлянда които ги имам та въпросът ми е как да наптавя и 3-те герлянда да светят в един режим ? защото сега като ги включа и всеки си свети различен режим ?
Последна промяна от mario-borisov на вт дек 08, 2009 6:59 pm, променено общо 1 път.
bullet - специалист
Не могат ли трите да се свържат в един от програматорите :?
crez - майстор
Отрязваш на двата гирлянда захранващите блокчета и ги вързваш успоредно(в никакъв случай последователно) към третия гирлянд, след захранващия блок, всички ще работят по неговата програма.
bullet - специалист
crez написа:
Отрязваш на двата гирлянда захранващите блокчета и ги вързваш успоредно(в никакъв случай последователно) към третия гирлянд, след захранващия блок, всички ще работят по неговата програма.
Това мислех и аз.
crez - майстор
Да, така е. Пробвай предполагам ще стане, аз съм го правил това с два, дано издържи захранването.
mario-borisov - специалист
приятели моля давайте мнения
mario-borisov - специалист
неискам да правя нова тема затова щте питам в тази та можете ли да ми кажете нещо повече за тези коледни лампички тип маркуч цени как се свързват и др.

Изображение

това е терасата ми и на нея искам да слойа от тези лампички тип маркуч пазмерите са в см

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ !!!
sasooooooooo - "специалист"
Продават се на л.м. - 2,50лв. Режат се на цял метър, като в единият край се слага тапичка, а в другия се набожда специален щекер с щепсел. 16Вт/м мощност.
  • 1
  • 2

Тема "коледни лампички (маркуч)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: