Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
pif4o - специалист
Колеги пречи ли му нещо на боилера (80л) че е конструиран вертикален а аз мисля да го монтирам хоризонтално? Така ще спестя пари за нов бойлер щот тоя ми е на 2 год и да не мога да го ползвам само заради това си е грехота.
plamenhar - специалист
Не може.Конструкцията на тръбите за пълнене и оттичане не позволява.
Любо - специалист
не подлежи на коментар .не може
naskov - майстор
Аз мисля, че ако направиш така, че входящата вода да се пада отдолу, а изходящата отгоре няма да има проблеми.
pif4o - специалист
naskov написа:
Аз мисля, че ако направиш така, че входящата вода да се пада отдолу, а изходящата отгоре няма да има проблеми.
Абе и аз с тва мислех да се съобразя ама знам ли....... маи ще му търся място вертикално :?
piron45 - майстор
naskov написа:
Аз мисля, че ако направиш така, че входящата вода да се пада отдолу, а изходящата отгоре няма да има проблеми.
Колега с така обърнат бойлер нито ще го напълниш, нито ще се изкъпеш.
pif4o, ако не можеш да ползваш бойлера го продай, все ще вземеш някой лев. После си купи друг който отговаря на пространството с което разполагаш.
Нали не мислиш че ще можеш да се къпеш с обърнат бойлер, на който тръбите за входяща и изходяща вода са в една равнина :?:
pif4o - специалист
яснааа работата :) мерси колеги, или ще опитам да му намеря място или отива в пазара :)
naskov - майстор
piron45 написа:
naskov написа:
Аз мисля, че ако направиш така, че входящата вода да се пада отдолу, а изходящата отгоре няма да има проблеми.
Aз затова съм написал "АКО" .Колегата не е казал нищо за модела, размера и други ТТ данни

Тема "Възможно ли е вертикален боилер - хоризонтално?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: