Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
sspoko - специалист
Имам надуваема спалня която от известно време започна да спада не много но се усеща за една нощ например. Даите съвет как да открия от къде изпуска? Заради габарита 200/150/56 не мога до го потопя във вода като автомобилна гума за съжаление, проверих със свещ всички ръбове и отворите около помпата.
ebahti - майстор
:-D изхвърли я........и мойта беше така, след първата дупка се появи 2,3 лепих ги до 4 и се отказах,омръзна ми нощем да ставам в 3ч. да помпя ШИБАНИЯ матрак :evil:
piron45 - майстор
сапунен разтвор от веро и мажи наред.
shotik - майстор
sspoko написа:
Имам надуваема спалня която от известно време започна да спада не много но се усеща за една нощ например. Даите съвет как да открия от къде изпуска? Заради габарита 200/150/56 не мога до го потопя във вода като автомобилна гума за съжаление, проверих със свещ всички ръбове и отворите около помпата.

Газовите уредби ги тестват със сапунена пяна,опитай и ти ,разтвори сапун и с четка за рисуване или боядисване широка 1-2 см разбъркваш пяната и мажеш по матрака.Където има пропуск ,ще видиш мехури от пяна.
Може да е смешно ,но може и да ти свърши работа .

:shock: :? :lol:
sspoko - специалист
това с пяната го пробвах до сега ама няма резултат, мисля за някъкв цветен газ "пушек" да вкарам ама не ми идва на ум от какво да е.
piron45 - майстор
Фреон колега,после UV лампа и слагаш специалните очила за диагностика на течове

Тема "Надуваемо легло ????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: