• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
sladi4kia - напреднал
[quote="sladi4kia"]Здравейте имам следния проблем към който прилагам и снимков материал.Става въпрос за терасата ми,от едната и страна избива влага която като засъхне образува едни бели кръгове.Терасата е на последен етаж,ново строителство.Там където е проблема няма изолация,замазка или бетон и в/у него мазилката.Миналата пролет пръсках със Саво но не помага.През лятото го няма това нещо,само през зимата.Благодаря.Ето сайт за снимките http://sladi4kia.snimka.bg/automobiles/audi.365430
EDI - майстор
Какво има от другата страна на тази тераса.Да не би да се стича вода между навеса и стената.
sladi4kia - напреднал
От другата страна има стена по висока от тази на козирката на терасата ми.Там съм сложил климатика.Но проблема не е в него,защото това се случваше и когато климатика го нямаше.Ето снимка http://sladi4kia.snimka.bg/automobiles/audi.365430
zdux - специалист
елементарно човеч,,,,,,,водата ти каде се отича,,,,, в страни,,,,имаш и растояние между стените
sladi4kia - напреднал
Нямам разстояние между стените.Долепени са една до друга,само че тази където е климатика е по висока.Аз мисля,че проблема може би е м/у двете стени.Тази стена(по ниската,в случая тази където избива влага) в/у нея има ламарина която опира в по високата стена на която също отгоре има ламарина че даже и там където е закачен климатика.Та м/у двете стени там където се допират ламарините не е изолирано добре и от там се просмуква влагата.Но през късна пролет и лятото когато валят силни и проливни дъжове го няма проблема.Само зимата.
zdux - специалист
зимата неможе да исъхне
sladi4kia - напреднал
Добре,ама как да се справя с този проблем??
tomsi - напреднал
мисля че няма да можеш да го махнеш имах подобен проблем при нанасянето на мазилката и след изсъхването и се появиха същите петна и след като пораспитах казаха че можеби са някакви соли от мазилката. Забравих да кажа че нанасях мазилката късно есента и беше доста хладно и влажно та това било причината за излизането на тези соли от мазилката
sladi4kia - напреднал
Значи само ще се почиства до следващото появяване.А например ако лятото се свали мазилката и се измаже наново??
sladi4kia - напреднал
Никой ли не знае как може да ми се помогне??А си мислиех,че много специалисти има в този сайт...............
  • 1
  • 2

Тема "кажете как да се справя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: