• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
torbalan - Дървен философ
това за фасадата изобщо не е тъпо...
напротив - всички така трябва да го мислят...


то по принцип дървената може да се боядиса бяла, но лично мен така не ме кефи...
Spokoiniq - майстор
Нямаш бюджет, иначе има дървена дограма (също и ПВЦ) с алуминиеви капаци от външната страна в цвят праховобоядисани по избор-бяло отвън, дърво (или дървесен декор) отвътре.
Osiris - специалист
egx написа:
Osiris написа:
преди всичко тези фирми са търговци не бива да се доверяваш на 100%
наскоро един собственик на такава фирма ми разказа следния случай:
негов познат искал дограма с профил Salamander сметнал му човека офертата и чака поръчка след известно време онзи му се обажда и казва че са му монтирали дограма със същия профил на ена трета от цената при проверка се установило че всъшност са сложили туски профил с лепенки Salamander :shock:
а как да разбера дали профилите ми са турски с лепенки ? Тоест имам ново жилище и там всички дограми са на ролпласт и профили TROCAL.Поне на хартия.
ами по цената горе долу не може да ти продават Salamander на два или три пъти по ниска цена както е в конкретния случай :?
а ролпласт според мен не е най добрата фирма макар че често съм им бил клиент :wink:
egx - специалист
Spokoiniq написа:
Нямаш бюджет, иначе има дървена дограма (също и ПВЦ) с алуминиеви капаци от външната страна в цвят праховобоядисани по избор-бяло отвън, дърво (или дървесен декор) отвътре.
И мен това ме устройва най-добре ама..............кое по-първо да свършиш, като ти предстои обзавеждане на цял апартамент , а парите са кът.Почваш да се примиряваш малко по малко.
Иначе за това да познаеш по цената е така, но нали се сещаш, че няма как да разбера цената в случая.Жалко, че изместихме темата на човека.Дано не се сърди.
kaishew - специалист
Здравейте на всички,а какво ще кажете за идеята вместо стъклопакет поликарбонат 20 или 25 мм.Наистина цената е двойна спрямо стъклопакета но резултата невероятен.Сложил съм го на остъклена тераса с печка и мивка и конденза е = 0 вече 3 години.
  • 1
  • 2

Тема "някой странни казуси за PVC дограма!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: