Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Tzezar - специалист
Здравейте колеги!Дайте идеи за изработка на мюре на дива патица с подръчни материали.Тук има доста изобретателни хора и се надявам на тяхната помощ.
angel_ov - специалист
Интересна тема и мен ме интересува!
ebahti - майстор
А кво е това мюре??? :? сори за невежеството ми :cool:
angel_ov - специалист
ebahti написа:
А кво е това мюре??? :? сори за невежеството ми :cool:
ihttp://outdooractivebg.com/prodDetails.php?id_prd=1333&catID=1
pavkatay - майстор
кофти линк- не се отваря, а мюрето е мамец(примамка). честно казано за направи сам се сещам само за варианта с отглеждане на живи патици, които да се връзват във водата. друга идея е ( както направих аз) преди рожден ден обявяваш от какво имаш нужда :-D
Chefo77 - майстор
ebahti написа:
А кво е това мюре??? :? сори за невежеството ми :cool:
Офтопик
Защо да си невежа, по Нова година редовно даваха някакъв спектакъл, в който Калоянчев търсеше "Златното мюре", и аз години наред се чудех къде го търсят това море ... Добре че бащата ме светна :) :)
angel_ov - специалист
pavkatay написа:
кофти линк- не се отваря, а мюрето е мамец(примамка). честно казано за направи сам се сещам само за варианта с отглеждане на живи патици, които да се връзват във водата. друга идея е ( както направих аз) преди рожден ден обявяваш от какво имаш нужда :-D
Живата примамка е забранена в лова. Относно другото идеята е добра :-D за да има ефект трябва мин 3, а най-добре 10-12. Добре, че не ми е минал РД.

П.С Да взема на жената да и подаря едно ято патици за Р.Д :?
Tzezar - специалист
Здравейте!Благодаря за отговорите.Тези на Outdooractive са си обикновени китайци, не приличат на патици много,а пък 13лв. просто да ме извинят .Пък идеята ми е ако някой е правил нещо подобно да сподели.Става въпрос за дървени или пък от полиуретанова пяна.........

Тема "Как да си направим мюре дива патица?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: