• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Това е въпроса, къде мога да намеря такава фирма, ако се намира във Варна най добре. Може и в другите градове, ако знаете някоя защото аз пратих на няколко запитване по имел, но не получих отговор.
Благодаря
pet.kan - специалист
все пак - какви изделия, от какъв материал, размери прибл., тегло :-D
Материяла е пластмаса (ПВЦ ), за тегло незнам колко ще излезе :?. Иначе искам да е една тръба с дъно и фланец от другата страна. Диаметър 160мм височина 350 мм. дебелина на стените и дъното 3 мм.Фланеца дебелина 6 мм. и ширина 20 мм. Дебелините са примерни, ако не може с такива някакви сходни. И един кръг 200мм. дебелина 6 мм.
pavkatay - майстор
ако е за еденична бройка все ми се струва, че ще ти 'отрежат главата'( и то с право :-D ).ако не си намериш със сигурност съм виждал доста често автомобил,който спира пред работилницата ми с рекламни надписи за изделия от пластмаса по поръчка-ще се постарая да запиша номера .
8180 - майстор
Гледам тук една бутилка от минерална вода - 6л. Доста близка е до размерите, но тънка. :)
Какъв и за какво ще е фланеца. Дай нещо за предназначението - прозрачност, херметичност, налягане?
Пластмаси - доста видове. Сигурно може да се намери готова тръба от плексиглас, канализационна също - би било поносимо като цена на такава база.
Да се приспособи нещо готово? Кашпа, кошче за боклук, саксия и под. също би могло.
С кръга смятам да го слагам от горе посредата уплатнение и с болтове от горе да го стегна затова ми е фланеца. Да стане херметическо затворено. Трябва да може да се отваря, вътре ще поставя помпа малка 1200 л на час. Ще става филтър за аквариум. Най добре някаква тръба с фланец, но не успях да намеря само чугунени и железни. Целта ми е да спестя някои лев от оригинален филтър които почва от цена 130 лв. на горе.Но, ако излезе златно ще се премеря :sweet:. Ако дадете други идеи как може да стане :partyman:
А дали може сам да си направя фланец от плексиглас с ръчна фреза. Ще се разтопи ли плексигласа, като почна да го фризовам, ще може ли да се фризова. Ако може после ще го залепя с пвц лепило към една тръба.
BAlexandrov - специалист
Ей това представяне виж на 5:20 мин
http://streamer.esof.net/en/embedplayer ... 9_elevator

От тук е http://www.startupatplovdiv.org/2010/informacia/video/
Последна промяна от BAlexandrov на съб май 15, 2010 11:22 pm, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
По принцип може. Зависи с какво и как ще го фрезоваш. Не е от най-лесните за обработка материали, но става. И те съветвам точно по този начин да подходиш.
Благодаря за отговорите, ще пробвам другата седмица.
  • 1
  • 2

Тема "Фирма за пластмасови изделия по поръчка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: