• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
marinskikt - специалист
Проблема е следния. Трябва да се влезе в апартамента над мен за да се подмени водосточната тръба. Изгнила е между етажите и има теч по стената. Собствениците му са в чужбина от отколо 7 години, а връзка с техни роднини или познати нямам. Как се процедира в такъв случай?
dundurma - специалист
съдебна заповед ,полиция и свидетели.
Spokoiniq - майстор
Закона за етажната собсвеност прочети първо, може да има вратичка с домоуправител при някакви условия.
marinskikt - специалист
Прочетох го, но нито вратичка, нито прозорец намерих.
ognqnko - напреднал
Викни алпинисти да свършат работата-отвънка.По малко главоболия ще имаш.
Spokoiniq - майстор
Мръсен канал или водосток, уточни?
marinskikt - специалист
Ето такава, далечната.

Прикачен файл

HPIM2732_resize.JPG
HPIM2732_resize.JPG (200.75 KиБ) Видяна 3528 пъти
housedoktor - майстор
Мисля ,че това е обща 4аст ,а работата е за катерачи (алпинисти)
kamataa - помощник
Това е показател как една елементарна постната снимка може да помогне в някаква степен за разрешаване на проблема. Ако може да се нарече проблем, де. :lol:
1. На практика ти не влизаш в апартамента на съседа си. Просто влизаш на терасата му. Вероятно вратите към терасата се заключват отвътре, както на всеки апартамент. Не разбиваш врати и прозорци.
2. Всеки алпинист за топлоизолации може да влезе на тая тераса.
3. Въпросната тръба от снимката ми изглежда като ПВЦ Ф110, но не е сигурно от снимката. Ако проблема е само за петната около тръбата, разбирам. Но.... Проблем е и целия таван на въпросната тераса. :? В безобразно състояние е. Явно търсим под вола теле.
4. Решението е - перфоратор, и разкъртване отдолу до проблемното място. Малко силикон, малко тензух, и бандажиране.
5. Всичко друго са глупости.
6. Успех! Викай неволята :lol:
dundurma - специалист
бе мушмороциииииии,терасата е също собственост.всеки друг начин,освен посочения от мен си е влизане с взлом.
  • 1
  • 2

Тема "Как се влиза в чужд апартамент?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: