Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Eni - напреднал
Какво може да се сложи върху под, покрит с балатум, под печка на твърдо гориво? Изключвам ламарина и плочки. Имам предвид някакви плоскости, негорими постилки, които да предпазват от паднали въгленчета или искри.
negramoten - специалист
www.finistra.com
Пращат по куриер. Имат и плат и плоскости. По телефона могат да те консултират.
vlad0 - специалист
Клингерит, обаче къде се продава не знам.
Spokoiniq - майстор
Takezo продаваше в неговия магазин на листове, не знам дали не излиза скъпичко
Eni - напреднал
negramoten, vlad0, Spokoiniq, благодаря за насоките, поне да знам какво да търся! Изображение
mladkal - майстор
Също може варовикова плоча(две,една до друга) гранит, мрамор, други подобни. Не зная от къде, за да те насоча. Погледни във магазин-фирма специализирани за подобни продукти -може да ти намерят нещо второ трето качество, което да ти свърши работа. В големите вериги строителни хипермаркети преди време имаше прИмоция на гранитни и мраморни парчетии...
Желая успех с избора и намирането.
Eni - напреднал
mladkal, благодаря и на теб! Всяка идея ми върши работа, защото преди да пусна тема хич не включвах какво би свършило работа, пък и народа около мен и той....... :lol: Та дано все нещо намерим.
schuldiner - майстор
Вкъщи е с ламарина и мраморни парчетии върху ламинат. Ама ти точно тези два варианта отхвърляш. Не е чак толкова грозно - от тенекето се виждат по 1 см от всяка страна, а плочките може да са всякакви. За да не мърдат плочките, на ламарината се прави вулц (вид гофра), който да ги огражда. А може и като тава да подгънеш нагоре, но е по-грозно и по-нестабилно.

ПП Ако изобщо избереш този вариант, първо сложи плочките, а после изрежи ламарината по техния размер. Щото при мен беше обратното и трябваше да режа мраморни парчетии докато ми паснат на тавата. Металът се крои по-лесно.
8180 - майстор
Какви размери гониш?
От един лист ли го търсиш?
Дебелина?
Може да те уредя с нещо в Сф.

Тема "Нещо негоримо за подложка под печка на твърдо гориво" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: