• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
ozimen - специалист
Търся възможно най-малката автоматична пералня,която може да се намери на пазара.Тези от маркетите не ме устройват.Нещо по-малко? Ако някой знае нещо моля да ме насочи. :hilfe:
ozimen - специалист
Проблема е решен. :-D По сталински-няма пералня-няма проблем.
cakev79 - специалист
на времето съм виждал едни ел.перки,който се държат с ръка в легена с прането
Марковски - напреднал
ozimen написа:
Търся възможно най-малката автоматична пералня,която може да се намери на пазара.Тези от маркетите не ме устройват.Нещо по-малко? Ако някой знае нещо моля да ме насочи. :hilfe:
Ожени се за някое миньонче. Ако си от мъжки пол. Ще пере, глади, готви, чисти,..... И от време на време може и нещо друго :lol:

Всичко в едно.
ozimen - специалист
:megaeek: Това ще да е супер-ръчно-автоматична пералня :-D
ozimen - специалист
Абе,мъж съм,жена си имам за тез трите неща,ама не става дума за у нас. Имам нов наемател в една гарсонера и той много държеше на пералнята ,ама пустото място не пасва за пералня.Накрая му казах той да реши ,къде и е мястото- :? и се отказа.
cakev79 - специалист
Сега серьозно вече,тези които са за 2.5кг пране виждал ли си ги.Колкото един стандартен 21' ТВ
ozimen - специалист
cakev79 написа:
Сега серьозно вече,тези които са за 2.5кг пране виждал ли си ги.Колкото един стандартен 21' ТВ
Дай линк, моля.Макар че човека се отказа .
inspo - майстор
Излезе при търсене по критерии за капацитет 3-4кг на този сайт
http://www.pazaruvaj.com/peralni-c3167/ ... 3%20%DA%D3
ozimen - специалист
Тея не стават.Единственото място в шкаф,където е удобно да се сложи е 45*45*45см.,или някаква мобилна,която да се мести след прането,като и се изключат тръбите.
  • 1
  • 2

Тема "Малка перална машина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: