Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Myth - специалист
Здравейте, та моята история е, че майстора ми ме убеди да взема гранитени стъпала и изобщо да направим стълбището с гранит, ама вече ме мота цял почти един месец с монтажа, първо една врата, чакахме тя беше кусура да започне, после зает та миналата седмица, та сега чаааааак другия понеделник щял да дойде уж със сигурност и леко взех да избеснявам, че щото и с други работи преди това ме замота и не съм много доволен. Хм, преди година тоя човек как работеше... всичко беше 6 ама сега....
Офертата му беше по 10лв. на стъпало и на квадрат за площадките.

Реших накрая да се поинтересувам, как се поставят тези стъпала трудно ли е, как се нивелират, с какво се лепят, как се лепят, фугират ли се м/у челото и стъпалото и с какво, первази за сега няма да се слагат има стар перваз, който върви по цялото стълбище от тези дето едно време ги боядисваха в черно, майстора каза да не го къртим, плътно ли се нареждат до перваза/стената или се оставя някаква фуга и с какво да се скрие при положение, че за сега первази от гранит няма да се слагат.
Другото което е евентуално ще пусна и обява, ако някой, който прави стълбища се навие на тази оферта да дойде да го направи, та стъпалата са 38 на брой с размер 90х30 и челата 90х17 + площадки около 8-10кв. отделил съм 500лв за монтажа на стълбището.

Ако е ниска тази цена много и няма желаещи сам ще си го правя, покрай тая къща, май много неща се нучих сам да си правя, гипскартон, шпакловка, зидане, паркети и др. та колко му е и стълбище...
Благодаря предварително.
peter_m - специалист
Купи ли вече гранита
Myth - специалист
peter_m написа:
Купи ли вече гранита
Да, ако не бях го купил нямаше да се ядосвам, да съм го направил с гранитогрес, ама щото майстора ми много ме убеждаваше, че ще ми го направи по 10лв на стъпало и... подмамих се все пак гранита си е гранит.

Тема "Помагайте за стълбище с гранит" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: