• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
pavkatay - майстор
Е , с фирмите за дограмата ще я докараш най-вероятно до 'под кривата круша'.
Там има нищо не знаещи девойки,които могат давъвеждат размери на компютъра(а някоии това не могат- има и супер служителки разбира се),но случая с тази врата е малко по- нестандартен.
Според мен ти трябва ( внимание -НЕСКРОМНО) човек като мен- имащ поне елементарна представа от строителство , хващал и работил с шпакла ,мистрия и маламашка , правил и монтирал дограма или строителен работник,който има хора дограмисти с ,които работи съвместно-да няма взаимни обвинения после.
pavkatay написа:
Е , с фирмите за дограмата ще я докараш най-вероятно до 'под кривата круша'.
Там има нищо не знаещи девойки,които могат давъвеждат размери на компютъра(а някоии това не могат- има и супер служителки разбира се),но случая с тази врата е малко по- нестандартен.
Според мен ти трябва ( внимание -НЕСКРОМНО) човек като мен- имащ поне елементарна представа от строителство , хващал и работил с шпакла ,мистрия и маламашка , правил и монтирал дограма или строителен работник,който има хора дограмисти с ,които работи съвместно-да няма взаимни обвинения после.
Ох то ако беше стандартна врата ... щеше да е песен.
Я кажи ти в кой град се подвизаваш :) , остави тая работа със скромността. Наистина ми трябва човек, който знае какво прави но и да не ми одере кожата де, че и това е от значение за мен.
Здравейте, искам да ви покажа резултата. Вратата вече е факт. Снощи я монтираха.
Изображение

Остава съвсем малък луфт по края между касата и дървената рамка. Кажете как бих могла да скрия този недостатък? Ако боядисам дървото в по-тъмен цвят дали ще седи добре?
Аз исках да се махне, но щеше да се отвори страшно много работа и в крайна сметка решихме да изрежем само ъглите и рамката да си остане. Сега се чудя как да я направя по-естетична.
:?
Благодаря на всички за съветите до момента. В крайна сметка ми я напрвиха в една фирма за щори и врати. Много бързо работят момчетата и цените им са много добри.
pavkatay - майстор
Супер е станало,но имаш нужда от някаква промяна на дървената каса.
Правил съм алуминиева врата в такава дървена каса и впоследствие клиента си я облече с дървени летвички(сачак) . Стана много добре.
pavkatay написа:
Супер е станало,но имаш нужда от някаква промяна на дървената каса.
Правил съм алуминиева врата в такава дървена каса и впоследствие клиента си я облече с дървени летвички(сачак) . Стана много добре.
Случайно да имаш снимка или нещо да онагледиш, защото не мога да си го представя :?
Аз останах много доволна от това, че касата прилепна плътно и не се наложи да се запълва с пяна.
pavkatay - майстор
Нямам снимка точно на това. Но в общия случай това идеално пасване на новото и старото(като при теб) е невъзможно.
В онзи случай не се получи- имаше различни от правия ъгъл ъгли.
При теб има необходимост (според мен) от декорация или промяна само на касата. Варианти много. Може с боя,може с фолио. А може да пратиш ЛС на Давинчи(колега от форума) да надникне в темата . Мисля,че е добър художник, а те имат усет и виждане за нещата.
  • 1
  • 2

Тема "Моля за съвет относно огледална плъзгаща врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: