Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Чук - помощник
Абсурд е да изплакне сама, по 5 пъти отварям да я поливам за да изхвърли пяната.С Калгон прах работи добре, но сега е с таблетки.
Понеже моята миялна не е от големите, с една перка е и тенджери не поема, предполагам, че концентрацията на таблетката е в повече.
Сега следва чукане на таблетката в хаванче и прибиране на остатъка за следващото пускане.
Тази темя я пускам за да разбера само аз ли имам този проблем.

Сега това е в страни от темата:
Като второстепенно искам да споделя опит с наливането на течност в резервоарчето на миялната.Тази течност не знам за по-добро плакнене ли беше или за блясък...но след 3-4 ръчни изплаквания след машината се проведе операция с маркуч заврян в резервоарчето за да изкарам всичката течност от там.Шишето с препарата беше изхвърлено преди или след това.

Мисля за тази тъпа таблетка с това червено топче...да не би да е със закъснено разтваряне и да е същата простотия като допълнителния препарат... дали да го изхвърля или без него ще се измени химичната реакция и така като не знам си се чудя ли чудя...
mim - специалист
ако ползваш таблетки "всичко в едно" не ти трябва нищо допълнително, явно предозираш
ние сме с малка миялна и 1 таблетка никога не е била в повече, а за пенене изобщо, по принцип тия препарати не се пенят изобщо, да не е някое менте
сега ползваме течен препарат и нямаме никакви забележки, с таблетките се е случвало понякога да остават петна по съдовете, но никога пяна
torbalan - Дървен философ
сложил е обикновено веро вместо препарат за съдомиална...

и аз веднъж допуснах тая грешка - леле колко много пяна видях тогава....ужас :)
Чук - помощник
Сега, ако искаш да направиш признание и да получиш последващият душевен оргазъм...- добре, но не на мой гръб!
елате в нас с 15 видеокамери пък снимайте, после дайте на някой с завършен 5 клас и питайте да ви обясни какво правя и слагам ли веро или вазелин или плюнка...

Дотук за torbalan
За mim - то на ментето пише "Менте!!!" така че може да разбере човек и да не взима от него!
torbalan - Дървен философ
хамъре - не си ме разбрал...

аз също сложих веднъж обикновено веро, вместо препарат за съдомиална... и резултата беше същия, като тоя дето описваш...

тогава мислех, че слагам препарат за съдомиална :)


препаратите за съдомиална не се пенят...няма как от това да се запени...

Тема "Миялната се пълни с пяна сериозно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: