Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
itibg - специалист
Здравейте, колеги майстори!

Трябва много спешно да пренеса имущество от тристаен апартамент. Както се досещате, многобройните вещи се нуждаят от опаковки. Вече съм говорил във всички магазини наблизо, но резултатите не са обнадеждаващи. Ако можете да помогнете и имате излишни кашони и др. подобни, ще приема жеста най-любезно. Имам наистина невъзможни срокове за изнасяне, които са поставени, разбира се, от роднини, с които ще делим имота, последством съд, отново - разбира се! Намирам се в София. За контакти - 0878782446 или Л.С., моля.

Поздрави!

Илия
ognqnko - напреднал
В магазините за обувки питай.Там сега се зареждат зимни и има много опаковки.За съжаление съм много далече.
Rumen Iankov - специалист
В Баумакс продават кашони за опаковане.
itibg - специалист
Най-сетне преместването на тристайното ни жилище приключи успешно! Вече почти не са останали опаковки за разопаковане на новото място. Сега мога с огромно удоволствие да благодаря на всички, които помогнахте с намирането на опаковки. Използвах изцяло безплатни суровини от големи магазини за хранителни стоки, борси и т.н. Поздрави на всички и... да не ви се налага да се премествате, че е много връткаво!
ditronix - специалист
На мен ли обясняваш?Преди пет години като ме видеха да влизам в магазин,веднага казваха:Няма/има кашони :lol: -бяха ме научили и кучетата около магазините...Идея си нямах колко много книги имам и колко много стъклария...Бях се побъркал-ей така ме притесняваха и мен.Разгеле,всичко приключи успешно.

Тема "Преместване - спешно търся картонени опаковки, кашони и т.н." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: