• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
maxuel82 - специалист
Искам да си сменя вратите и искам да Ви попитам ако някой знае къде в Пловдив могат да се намерят по-евтини интериорни врати - може и китайски ! Не ми се обикаля и затова пускам темата ! В големите хипермаркети съм ходил (Баумакс практикер и бриколаж др ) Извинявам се ако има подобна тема !!!
konak4iev - специалист
провери на сфетофара на стадион ботев на левия ъгъл посока марица влизаш в един двор там има склад а китайски съм купувал срещу рампата на сточна гара там ама и блинд
maxuel82 - специалист
Благодаря !Днес ще ида да проверя !!!
joro_tsanev - специалист
Погледни и на бул Мария Луиза,магазин ZARRA DESIGN, представители са на Канор за Пловдив http://www.kanor.bg/catalog/interiorni-vrati/
bai_bradyra - специалист
..и кое му е евтиното на Канор :? .. сложих си врати на Класен- тъмен дъб за по 310 лв. с регулируеми каси, по-широки и заоблени первази, транспорт, монтаж и брави..
joro_tsanev - специалист
А знаеш ли .че именно Класен в други магазини достига 400лв,даже ми обявиха на едно място 450лв. А в канора има и китайски за по 200-250лв.
valmet - специалист
maxuel82 написа:
искам да Ви попитам ако някой знае къде в Пловдив могат да се намерят по-евтини интериорни врати - може и китайски
http://www.bittel-bg.com/content.php?ln=bg&pid=156

От тук си купих 5 бр. врати=1000 лв с обков,панти,абе с всичко,само взимаш и монтираш
maxuel82 - специалист
Къде се продават врати на "Classen" ? В Баумакс има но пък нямали модела с регулиращата се каса !Чакали да дойде :? Щеше да идва на 9-ти декември сега пък ми казаха на 3-ти януари и въобще дали ще дойде незнам! Иначе вратата ми харесва и не е скъпа около 230лв.! Та затова питам ако знаете да се продават на друго място ?
joro_tsanev - специалист
Тази цена 230лв е само за крилото обаче. С касата ,пантите гумите и дръжката + патрона става друга.
disem - специалист
Разходи се до Съединение. Там, в бившето ТКЗС, произвеждат всякакви дървени, масивни врати. Цената е около 200 лв. с касата.
  • 1
  • 2

Тема "Евтини врати в Пловдив -къде ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: