Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
petkov_75 - специалист
Преди време бях чел тема как се суши електродвигател след наводнение,но сега не я намирам!Ако някой знае къде е,нека пусне линк към нея,че тепърва ми предстои голямото сушене!Благодаря предварително!
shotik - майстор
Темата съм я чел,като че ли беше да се разглоби мотора и в средата на статора да се пусне и включи лампа ,която да го загрее и изсуши.
petkov_75 - специалист
Не!Имам спомен,че се разглобяваше на части и намотките се слагат в фурна на 200-250 градуса,но ми трябват подробности! :?
Аз досега преглеждах твоите мнения,защото мислех,че ти си пуснал темата,но се оказва,че греша! :headbash: :-D
Както и да е!Продължавам с търсенето! :-D
stiv1961 - майстор
Ще черпиш ли?:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 4%ED%E5%ED
Сега видях,че си имал и Рожден Ден на 07-честито малко със закъснение.....и това наводнение.Дано съм ти помогнал.Успех :)
petkov_75 - специалист
:gott: :gott: :gott: :respekt:
Много благодаря,stiv1961!Точно това търсех!А рождения ден го изкарах по-голямата част в тинята навън,но нямаше друг начин!Благодаря за пожеланията! :prost: :prost: :prost:

П.п.А защо търсачката не ми го изкара като написах "Наводнен двигател"?! :wallbash: :?
stiv1961 - майстор
Хи-хи.Няма да пишеш цели изречения-пишеш само една дума,в която си сигурен/в случая аз написах ,,наводнен"/и....воала:
http://www.napravisam.bg/forum/search.php?mode=results
Пък може и да съм късметлия :? :? :?
Другото,което е,че като напишеш ,,двигател"-излизат всички теми свързани с тази дума,а има малко ,,наводнени теми" в този форум. :cool:
petkov_75 - специалист
Как и да е,нали я открихме вече! :-D Само не зная дали ще стане работата само с изпичането,без замерване,щото нямам мегер,но ще пробвам първо на един и,ако не ме убие тока,ще отварям и другите! :? Ако ли не,отиват на вторични суровини! :wallbash:
П.п.И да допълня нещо преди да са ме оплюли колегите!Зная,че с тока шега не бива и обещавам да бъда много внимателен! :group3g: :winkgrin2:
shotik - майстор
Имам мегер,ако идваш по София може да ми пишеш предварително ,за да се уговорим,в жк Х.Димитър живея :-D

Тема "Не мога да открия една тема!Помагайте!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: