• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
magi1m - помощник
Човеко bisplus ,много си далече от истината,не съм си дала сайта,за да си направя реклама пред вас или за да избивам комплекси на ваш гръб.А що се отнася до работата ,аз работя сама,защото обичам сама да поемам отговорност за това ,което правя и никога не съм имала ортак/ако мога така да се изразя/,но и по друга причина.Както всички знаят -криза е и тя засегна много сферата на услугите/в която съм и аз/,така че не бих могла да подсигуря работа на абсолютно никой,дори и на моят брат,който в момента е безработен.А ако някой иска да ме пита нещо конкретно,да ме пита,ако знам ,ще му кажа.Мен не ме е страх ,че някой ще ми вземе хляба,защото в тая работа много-много хляб няма /в момента/.Просто оцелявам за по-добри времена.Съжалявам,ако съм засегнала някой.Не притежавам чувствата,които ми приписваш господин bisplus.
bisplus - специалист
Ей magi не се коси толкова! Не съм казал, че си няква комплексарка.... щом си отцеляла 15години в бранша значи си разбираш от работата! Я кажи ти сега от каде според теб трябва да тръгне един начинаещ самоук човек който иска сам да си претапицира нещо? :)
  • 1
  • 2

Тема "Тапициране/Претапициране/Мека мебел/Авто" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: