• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
go6o87 - напреднал
Здравейте, привет от мен.
Предполагам, че някой ще може да ми помогне тук. Трябва да намеря някъде, където да изработя детайл от гума, но не мога да намеря подходяща фирма или човек, който се занимава с нещо подобно. По принцип ми трябва само един брой, но ще заплатя за минималната поръчка или както е прието там за количество. Само искам да уточня, че не е изрязване на детайл като оплътнение или нещо подобно, а по-скоро за изработване по калъп или матрица или и аз не знам как да се изразя, но по точен размер, форма и т.н.
Някой има ли представа къде може да се направи нещо подобно?
Благодаря предварително.
8180 - майстор
На бул. Европа след Орион (ок. 1км) отдясно в едни ниски бараки имаше един който правеше тампони за коли преди години. Ако е там още, може да свърши работа, че наследниците на Бакиш с др. се занимават. :)
mladkal - майстор
прати малко повече -
инфо, чертежи, снимки,къде и закакво ти трябва!?
...Може и на ЛС
Имам нещо в предвид, нищо, че съм от Стара Загора!
Поздрави!
go6o87 - напреднал
mladkal написа:
прати малко повече -
инфо, чертежи, снимки,къде и закакво ти трябва!?
...Може и на ЛС
Имам нещо в предвид, нищо, че съм от Стара Загора!
Поздрави!
тези дни ще ти напиша повече подробности
по принцип в дир.бг хвалеха едно момче от Стара Загора, който се занимавал с талива неща (но темата е от 1 година) и не отговаря на мейла injekt_mold нещо си, сега ако това си ти или го познаваш значи ще е голям късмет :-D
надали, но пък детайла ми трябва, така че ще се радвам да разбера какво имаш в предвид

благодаря и лека вечер за сега :)
mladkal - майстор
не съм аз това момче, нито пък познавам човека издълбоко и лично. Преди време ми се наложи да ползвам услугите на един чичак и така..останах доволен. Съвсем скоро ще му изровя координатите и ще ти ги предам. Това е!

Чувал съм и за други хора, които се занивамат с подобни неща. А в завода в Горно Ботево питал ли си!?
go6o87 - напреднал
извинявам се,
благодаря предварително за e-mail или телефон на човека :)

за този завод не съм чувал, благодаря и за него. ще се свържа и с тях
go6o87 - напреднал
добре, мерси, но не знам колко внимание ще ми обърнат в такъв завод. все пак става въпрос за пробни 1-2 броя
Draganov - специалист
"Вулканкооп" в София.Ако те интересува точен адрес,в Понеделник ще ти го напиша,там ни правят(на фирмата в която работя) уплътнители и маншони.Но инструментите са си наши,ако трябва да ти го правят,ще струва в пъти повече от детайла ,който ще излиза от него.
go6o87 - напреднал
да, благодаря за информацията. ще разпитам и там
принципно не е проблем цената, стига да не е 1000 лева за този детайл нали, дори да е 500 - поносимо е, понеже може би трябва калъп, матрица или както се прави. работата е да ми обърнат внимание, защото в един голям завод никой няма да се занимава за 1 бройка, мисля

благодаря, Ви, колеги за помощта. другата седмица ще пиша ако съм намерил кой да го направи
лека вечер
  • 1
  • 2

Тема "Изработване на детайл от гума? Къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: