• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
ozimen - специалист
Интерисува ме някой конкретно ползвал ли е машина за рязане на керамика МОНТОЛИТ 63-Р2.Спрял съм се точно на този модел,и търся отзиви за машината от хора работили със такава.Цената не се коментира.:?

Прикачен файл

montolit-p63-600.jpg
montolit-p63-600.jpg (27.52 KиБ) Видяна 3515 пъти
mladkal - майстор
Щом цената не се коментира - явно не ти е проблем.
Без да му мислиш взимай я! Имам такава-втора употреба. Предишните й ползватели са я тормозили зверски. Смених й единствено ролковия нож (продават се като консуматив) изчистих и смазах... След като я ползвах, останалите пазарски боклуци ги подарих на познати.
Машината е супер - основа отливка, водеща релса здрава и неподдаваща.
Чисти винаги боклуците под плочите, които са на пружинки :wink:
jekasus - майстор
За Мерцедес лоша дума да си чувал :-D И аз си мисля вече за такава.
Илиян Илиев™ - майстор
В момента ползвам като тази на снимката. Под плочите няма как да остане боклук или ако това стане, то ще е много трудно. Останалото са го казали преди мен.
ebahti - майстор
Дъската е добра.1 съвет от мен-гледай да фаща плочка 60см че вече доста често ми се налага да режа такива :wink:
ozimen - специалист
Този модел е до 63см.ряз-това за последното мнение.Благодаря на всички за отговорите-по късно ще се похваля ако си взема.
boltik - специалист
За доброто отрязване има два фактора.Качеството на колелцето с което се реже и качеството на материала.За големината,колкото по-голяма,по-добро вложение.
ozimen - специалист
А сега да се похваля-взех машината.Пробвах я с грес 45х45см. дебел 10мм и се справи перфектно.Реже перфектно право и триъгълниците стават идеални.Доволен съм.Две снимки.

Прикачен файл

P070211_13.23.JPG

Прикачен файл

P070211_13.22.JPG
ozimen - специалист
Сега се замислям за куфар за машината.Гледам че има фабрични за по малките модели но за тая не.Някой ако има нещо на ум да свирка или да дава предложения. :supz:
  • 1
  • 2

Тема "Мнение за тази машина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: