Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Здравейте това е първото ми мнение, така че не ми се сърдете ако съм объркал раздела.
Та към въпроса трябват ми идей за крака на стъклена маса, но искам да избягам от обикновенните 4 крака в кая на масата.Условията който съм съм поставил в задачката са : да не струват краката колкото една китайска маса, стъклото което съм избрал е 10мм тъмно синьо по всяка вероятност, а формата мисля да е елипса скосена от двете страни, но не е задължителна формата просто я предпочитам пред правоъгълника размерите ще са от сорта на 60/80 с височина около 35-40см.Също така е редно да спомена, че в стаята в момента изчиствам дървения вид и преминавам към черно и бяло, така че ако ще се използва дървен материал то би следвало да се боядисва. Изображение Изображение
masteradmin - майстор
Даже и когато си правиш сам нещата пак трябват пари. Ако аз трябваше да я изработвам задължително от едната страна щеше да е сфера.

Прикачен файл

g1.jpg
g1.jpg (22.7 KиБ) Видяна 2525 пъти

Прикачен файл

g2.jpg
g2.jpg (20.09 KиБ) Видяна 2525 пъти

Прикачен файл

g3.jpg
g3.jpg (30.54 KиБ) Видяна 2525 пъти

Прикачен файл

g4.jpg
g4.jpg (13.92 KиБ) Видяна 2525 пъти

Прикачен файл

g5.jpg
g5.jpg (20.47 KиБ) Видяна 2525 пъти

Прикачен файл

g6.png
Lumin - специалист
Ето една идея как да избягаш от четирите крака на масата - като сложиш един :-D
Тази масичка си я правих преди десетина години, още е цяла въпреки първоначалните опасения за здравината на залепването.Има един недостатък - неподвижна е.Има дюбел в пода и е завита на резба.Предимството обаче е да имаш само един крак в който да си закачаш краката като сядаш.

Прикачен файл

masa.jpg
Хубави са масите колега, но от каде да намеря тези извити профили и повечето имат една точка на захват и незнам колко товароносимост ще има това нещо.А тази с единия крак верно е хубава но е за по скоро висока маса а и абсолютно неподвижна :) Поздрави

Тема "Крака за стъклена маса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: