• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
velsi - Почетен майстор
А ти наясно ли си колко по-скъпичко е? Към 600 лева е само обкова.
booooo55 - специалист
Даже много съм наясно,но разтоянието му е мъничко
booooo55 - специалист
А защо колегата не иска обикновени крила,като ширината на терасата е напълно нормална. :?
Явно си играе на главоблъсканица.
booooo55 - специалист
Е то крилото няма да седи постояно отворено.Да не говорим,че при две крила от порядъка на 65/ 70 сантима ще му остане предостатъчно място.
lakom4oo - напреднал
искам плъзгащи защото на тераската искам да сложа някакви рафтчета и хептен ша се смали терасата затова искам плъзгащо
tarlyo - специалист
Като искаш плъзгане и изолация, си го направи от ПВЦ. От АЛ с прекъснат термомост ще е поне 3 пъти по-скъпо.
pavkatay - майстор
tarlyo написа:
Като искаш плъзгане и изолация, си го направи от ПВЦ. От АЛ с прекъснат термомост ще е поне 3 пъти по-скъпо.
Аз по-горе казах, че ако терасата ще си е тераса,а не приобщена за жилищно помещение ще останеш доволен.
Колегата с 'игловите уплътнения ' излишно се засяга-шегувах се. Не ме е срам да кажа,че такива профили видях (случайно съвпадение) за първи път миналата седмица. Системите ,с които работя не предлагат такива и затова не съм се сблъсквал.
Все пак дори без това уплътняване плъзгането ще си върши работа.

пп На плъзгане от ПВЦ прилагам снимки,които съм правил аз ,но не знам дали в България някой предлага такава чудесия-не е подходящо за нашия климат. А това ,което се прави е с механизъм тип 'Фолксваген', но цената наистина е сериозна.

Прикачен файл

P1010063.jpg
P1010063.jpg (39.44 KиБ) Видяна 3608 пъти

Прикачен файл

P1010065.jpg
P1010065.jpg (36.45 KиБ) Видяна 3608 пъти

Прикачен файл

P1010066.jpg
P1010066.jpg (39.86 KиБ) Видяна 3608 пъти
Чук - помощник
Искам да кажа, че ние с плъзгащите не е като да не знаем, че уплътняват по лошо, но с открехващите ще ми трябват още две стаи към апартамента, защото ползвам балконите.
  • 1
  • 2

Тема "остъкляване на тераса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: