Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Здравейте колеги, преди няколко месеца си купих надуваем матрк на INTEX през интернети съм много доволен. Матракът е адски удобен и комфортен и си заслужава парите. Възникна обаче един проблем, понеже доста се използва и прехвърля матрака, се получи малка повреда, според мен той е разделен на камери, които се пълнят с въздух, но една от камерите, по-точно средната, нещо се съсипа и при надуването тя се пълни с двойно че и повече от другите камери въздух. По - този начин леглото става малко неудобно за употреба и исках да попитам ако има компетентни лица да кажат възможен ли е някакъв ремонт и евентуално как. Споменаха ми нещо за вулканизиране, но не разбирам. Ето това е моделът на артикула http://www.kolko.bg/bg/intex-usa-naduva ... /p/1104023
<Friend> - напреднал
Имам такъв с 2 разлепени прегради. За сега е "архивиран" преди да отиде в кофата тъй като не знам да има друго решение. Т.е. реших проблема с втори такъв. Той от своя страна взе да се пука...
Накратко - калпава работа.
Колега аз от този Интекс съм адски доволен първият го купих на АКЦИЯ за 35 лева и година и половина на него спят по двама, трима човека и нямаше ниаккъв проблем, даже смея да твърдя че доста го изтормозихме докато се разлепи. Аз също взех втори, но не ми се извърля стария и реших да попитам дали може да се ремонтира, с две думи аз съм доволен.
Илиян Илиев™ - майстор
Опитай вместо с въздух да го напълниш с вода. Това естествено на двора.

Ако издържи без да се спука викаш още двама или трима(да докарате поне 300-350 кг живо тегло) и лягате отгоре. Ако не се спука се качваш и почваш да скачаш леко, като постепенно увеличаваш височината на подскоците.

Като стигнеш до височина 30 см гледаш да я поддържаш поне 2-3 минути(то при товар 350 кг ако издържи е малко излишно да подскачаш отгоре, но това е в случай, че го добара някое дете).

Ако и тогава не се спука пусни тема в този форум как да си инсталираш нагревател с термостат на водния матрак за да е възможно да спиш на него без да се простудиш.

Ако пък се спука при някоя от пробите изобщо не се ядосвай. И без това си имаш вече нов надуваем.

Тема "Проблем с надуваем матрак..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: