Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
newmember - специалист
Здравейте. Отверката която търся е обикновена, ръчна, средна големина, но да има възможност в нея да се слгат 3-4-5 битчета приерно.Напоследък се навивам и ми допадна идеята да купя 4-5 качествени бита и да ползвам една хубава отверка ... Виждал съм подобна само в един комплект на Bosch и капачето на гърба й се отвиваше и на него се слагаха битовете, но беше мъничка и скъпа по спомен. В Praktiker имат една Stanley (май така се казваше), но не ми допадна начина по-който се пъхаха битовете, а и те бяха едни двустранни дълги. Но никъде другаде не мога да видя подобна, като изключим китайските пластмасови версии :) Някой тук дали има идея къде мога да открия?
housedoktor - майстор
Тази на стенли е много хубава и здрава .2 накрайника с по 2 размера и се обръщат
valmet - специалист
Здравей колега!
Чукни в Гугъла-отвертка с накраиници и си харесай.
Аз преди няколко години си бях взел една китайска.С изключение на битовете,отвертката излезна здрава.
Пожелавам ти успех!
mirk - майстор
marrrio написа:
FORCE са много яки имам такава даже я побиивам и с чука.
Ако говориш за ръчна такава точно на FORCE ми се счупи магнита още на второто завиване при опит да завия винт с накрайник PZ3 в фазерна врата, магнита просто се разпадна на малки парченца и сега няма кой да държи бита :-D После си взех някаква Troy и тя не издържа, последно Topmaster http://www.topmaster.bg/bg/products.htm ... ry-23.html първата от списъка. Тя държи все още а я взех само за 3.50 а FORCE беше за 8.00 и се скапа на втория път. Имам и гъвкавия вариант на отверката но гнездото на битовете не е направено много добре.

Иначе от битовете на Бош съм доволен.
mirk - майстор
Тия ако продават ментета FORCE значи е менте http://www.distribution.euromarket-group.com/?cid=12 Става въпрос за това JN 31902 1/4” Може да се е случила и кофти дефектна бройка :lol:
newmember - специалист
Значи все пак, няма голям избор на такива отверки, щом и тук не сте много сигурни или просто някои не разбраха за какво точно питам :) Гледам ги по чуждите сайтове, най-вече са в комплект в кутийка. На мен ми трябва една отверка която да грабна и да има в нея 4-5 бита най-основните поне. Само разбрах, че тази Stanley ставала. 10 лева е в Практикер, но битовете и са както казах дълги и захвата е по-различен. Не е като обикновените и едва ли мога да я ползвам с малките битчета, а и няма къде да ги слагам в нея ... Остава варианта отверка в малка кутийка с комплект битове значи :? Ама то и там избора е един ... Я отверката малка, я битовете проблемни, пък 40-50 лева не бих дал за нещо най-най :) Благодаря на помогналите :wink:

ЕДИТ: Пуснахме мнение по едно и също време с mirk :) Та от сайта който той показва остава варианта "Отвертка ТЕЛЕСКОПИЧНА

SH 31910 8 в 1" :-D Ама това бих го взел само в краен случай ...
mirk - майстор
Зарежи по нежна е от тая която счупих.
newmember - специалист
Да, сега като ги разгледах тези Facom и ми хванаха окото. Цената е голяма, но явно е оправдана. Ето за такава отверка точно говорех. Няма ли някой по-евтин аналог това чудо :?

http://www.pro.facom.com/CatalogueGener ... AT-05.aspx
http://cgi.ebay.co.uk/Facom-Protwist-Ra ... 25605086a9
imarh - специалист
newmember написа:
Здравейте. Отверката която търся е обикновена, ръчна, средна големина, но да има възможност в нея да се слгат 3-4-5 битчета приерно.Напоследък се навивам и ми допадна идеята да купя 4-5 качествени бита и да ползвам една хубава отверка ... Виждал съм подобна само в един комплект на Bosch и капачето на гърба й се отвиваше и на него се слагаха битовете, но беше мъничка и скъпа по спомен. В Praktiker имат една Stanley (май така се казваше), но не ми допадна начина по-който се пъхаха битовете, а и те бяха едни двустранни дълги. Но никъде другаде не мога да видя подобна, като изключим китайските пластмасови версии :) Някой тук дали има идея къде мога да открия?
Ако визираш една жълто черна (~15лв по спомени), с гумирана дръжка, защото не я знам като марка - отвертката е много удобна. Имам и от около два месеца. Битовете са много добри, още няма и следа от изяждане на ръбовете. Влизат и се фиксират много стабилно в дръжката чрез съчми.
gogo1113 - специалист
Виж тук: viewtopic.php?f=76&t=32127

Тема "Обикновена отверка с място в нея за битове?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: